Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit rosszul csinálhatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anghun kérdése:

Valamit rosszul csinálhatok?

Figyelt kérdés
Igyekszem a barátnőm kedvére tenni hogy jó legyen minden de minden esettben kopanok mindig ugy mond át megy antiszocba való életbe velem szinte semmit nem szól hozzám ha közeledek lekoptatt hogy semmihez nincs kedve meg hasonló ithon telefonozik meg rajzolgat meg próbáltam erről vele beszélni akkor vagy meg sértődik vagy 1 max 2 napig ugy mond meg játsza milyen szerelmes aztán semmi minden elölről gondoltam várok egy idő után meg kérdeztem hogy nem bizik bennem hogy mindig ezt csinálja mire azt a választ kaptam hogy nem tudja és már egyre jobban bele fáradok ebbe gondoltam keresek barátokat a neten mert nem igazán vannak aki vannak azokról csak akkor halok ha én irokrok vagy csörgök rá meg próbáltam neten kerseni barátott eddig mind sikertelen és kezdek mindenre rá fancsalodni a barátnőmre vagy hogy barátott keresek akivel tudok beszélgetni én 23 fiú barátnőm 18

2018. júl. 20. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, de elég valószínű, hogy az lesz a probléma forrása több éves tapasztalatom alapján, hogy nem használsz írásjeleket. Az is lehet, hogy ez egy kis probléma a kifejezés és a helyesírás mellett....
2018. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen, rosszul csinálod. Az értelmes ember először iskolába jár, ahol megtanul írni, összefüggő mondatokban kifejezni magát, értelmesen gondolkozni, és csak utána kezd el ismerkedni a másik nemmel. Nálad ez teljesen kimaradt. Nagyjából annyi agyad van, mint egy éticsigának, így nem csoda, ha nem tud veled mit kezdeni egy nő.
2018. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 voltam iskolába arról nem tehetek hogy mikor valami észre vetek nyomtak egy papirt rám és onantol kezdve senki nem foglalkozot velem csak fm-et kaptam mindenre igyekszem mindent pótolni azóta ami ki eset de ha kell nyomok képet a bizonyiványról hogy ez van bele irva majd nem mindenre hogy fm látom azért itt is meg van az elő ittélet sejtetem hogy ez lesz csak hogy tisztázuk én iskola időben mindig azok közé tartoztam aki minden órára amire be engedték bent volt és ha kellet egész éjszaka fent voltam csak hogy tudjam hiányoságaimat pótolni de persze elő itélet az van haha szarul ír biztos iskola kerülő volt aki mindig logot meg nem figyelt oda órán mert mindenek beszéd meg az írás az oka igaz nemtok rendesen irni 23 évesen minden nap gyakorlom hogy kell irni beszélni párszó kivételével rendesen tudok de tudjátok mit biztos igazatok van hogy ez a gond mert biztos fogyatékos vagyok ezek szerint azt mindenki úgykezel nem jó az írása ezért még érzései se lehetnek azt hitem mikor ide irtam hogy itt nincs elő itélet a másik felett de ezek szerint szarul hitem minden hol csak az elő itélet van
2018. júl. 20. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindjárt lefikázni a másikat, ha nem olyan tökéletesek, mint ti, kedves #1 és #2.. Egyébként meg szerintem nem szeret már, ezért viselkedik így. Ha neked ez jó, akkor maradj vele. Ha nem, akkor lépj tovább.
2018. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nah egy újabb beteg nő, a végén úgyis tel leszel a hibás :)
2018. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!