Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes várnom arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várnom arra, hogy a párom változtasson azon, hogy nem törődik velem eleget?

Figyelt kérdés
Egy ideje így megy ez, szóltam neki és megígérte, hoy változtatni fog ezen. Nem látom a változást, megint felhoztam, azt monda, hogy fog, csak adjak neki egy kis időt, mert nem megy az olyan gyorsan stb... Meddig érdeemes szerintetek várnom? 2 és fél éve vagyunk együtt, L25
2018. júl. 20. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
egy életen át.. van időd nem? miért ne pazarolnád a fiatal éveid valakire, aki magasról tesz rád
2018. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

0 napot.

Amennyiben önmagától nincs igénye arra, hogy törődjön veled, akkor megette a fene az egészet. Ne noszogatásra törődjön már veled bakker.

2018. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha két és fél éve fosul bánik veled,tedd a szívedre a kezed,komolyan azt hiszed hogy megváltozik csettintésre csak mert megkérted rá?
2018. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez nem 2 és fél éve van így. Másfél év után fél évet külön töltöttünk (külföldön voltam) és azóta mióta hazajöttem, fél éve ez van.
2018. júl. 20. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Kihűlt a dolog. Ennyi. Tanultál belőle,a távkapcsolatok 99%ban nem működnek. Majd a következőnél nem követed el ugyan azt a hibát.
2018. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért van az, hogy nem akar szakítani? Már próbáltam, de nem akarja. Pedig akadna neki más is..
2018. júl. 20. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Nalunk ram panaszkodott a parom, hogy nem torodok vele. Probaltam valtoztatni, de szineszkedes volt az egesz, nem jott magatol es rosszul is ereztem magamat, hogy hazudok neki, igy szakitottam, de nem olyan egyszeru az sem, a masik oldalrol sem. Nem akarod megbantani a masikat, igy nem dobod ki egyik naprol a masikra. Akkor szakitottam, amikor eszrevettem, hogy masvalaki fele siman ki tudom mutatni a torodesem.
2018. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
#6 Talán mert tipikus férfi, akinek a híg fos is megfelel?
2018. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Akkor miért van az, hogy nem akar szakítani? Már próbáltam, de nem akarja. Pedig akadna neki más is.."


Mert akkor kénytelen lenne megint odatenni magát. Gondolom te se jöttél volna össze vele, ha csak annyit foglalkozik veled az elejétől, mint most? Hát más se jönne így össze vele. Muszáj lenne változtatnia, energiát beletennie, ha nulláról kezd. Neked viszont elég igérgetnie, ami kényelmesebb.

2018. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

1-esnek igaza van!

Ennyi a válasz! De ha szeretnél reménykedhetsz....

2018. júl. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!