Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak, hogy átmegyek a legjobb haveromékhoz?

Figyelt kérdés
Haverom, meg a parjaval lennénk,csak a párom ezt nem tamogatja. Egyszer mar atakartam menni hozzá, de mégsem mentem, mert neki ez már túl megy a hataron.. De nem értem hogy miert 2 eve a haveromat és 3asba lennénk.

2018. júl. 20. 23:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2 éve ismerem a haverom.
2018. júl. 20. 23:14
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most a barátod az apád, nevelőd, börtönőröd hogy nem enged oda ahová menni akarsz? Fogod magad és mész. Undorító az ok nélküli féltékenykedés és a korlátozás.
2018. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább szakitani kéne..
2018. júl. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
miert?
2018. júl. 21. 00:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért? Oké,akkor ne lepodj meg ha majd párodnak tul megy a határon h kimész a lakásbol és orrba vág.. Már most hazudni akarsz neki,mert félsz,vajon miért kéne szakitani. Maradj otthon inkább és élvezd a jo kapcsolatot..
2018. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki hazudni, csak nem tudom mit tegyek atmenjek hozzá vagy ne.... és hogy ez normális hogy ennyire nem akarja.Csak ebbe szol bele másba nem.
2018. júl. 21. 00:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Maradj otthon mondom. Amugy fogoly vagy? Odamegyek felnőttként ahova akarok,és eltudom dönteni h mit akarok..
2018. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A döntésem nem függ össze azzal hogy felnőtt vagyok,figyelembe veszem a páromat is,hogy esne neki.
2018. júl. 21. 00:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja többet nem mehetsz sehova elfogadod és otthon fogsz ülni,mert ő mindenkire féltékeny aki jobb lehet nála? Sose értem meg az önsorsrontok felfogását.. Aki felnőtt az odaamegy ahova akar és az nincs együtt olyannal aki leszabályozza mint a börtönőre..
2018. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pfff, milyen szépen megfogalmaztad a "inkább átmegyek kutyába a páromnak, bármilyen hülye korlátozó idióta is" - mondatot :D


Akkor ne hagyd el, nekem egyszer próbálná megmondani a kedves, hová mehetek, ott dobnám ki a fenébe, mert nem az apám.

2018. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!