Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a közös céljaitok a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a közös céljaitok a pároddal? Mit tesztek érte, hogyan haladtok előre, boldogultok?

Figyelt kérdés
Röviden a közös eletetekben hogy haladtok a célok felé és mi az.
2018. júl. 21. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy boldogan éljünk együtt a hátralevő életünkben. Szeretnénk majd közös gyerkőcöt is.

Dolgozunk, pénzt gyűjtünk hogy egyáltalán legyen egy közös lakásunk...egyikünknek se rakták alánk...

Emellett amennyire lehet próbáljuk élvezni a jelent is, kirándulunk, együtt csinálunk mindenfélét.

2018. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig van valami, folyamatosan pörgünk. A ház felépítése volt az első, utána jött a baba, most kihasználom, hogy GYED-en vagyok, megszerzem a jogsit, utána autót veszünk, utána jöhet a második gyerkőc. Közben új kerítés, udvart rendbe kell tenni, állatok is vannak... Ha van egy kis időm a virágaimmal foglalkozom. 11 előtt soha nem fekszünk le, de nem panaszkodni akarok, mi választottuk ezt az életet, és szeretjük is. Nem cserélnék senkivel.
2018. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. jogsi nekem, neki meg elismtertettni

2. 2-3 év múlva lakás

3. neki gyerek lenne, úgyhogy nem tudom, hiába mondom, hogy nem jókedvemből nem fogok szülni, hanem mert belehalhatok, egyelőre még nem igazán fogta fel


"Majd akkor". Három de tíz év múlve SEM vállalok gyereket... voltam kivizsgálásokon, reménykedik, hgoy "kötélnek állok".


Elhagyni nem fogom, ha megjön az esze, akkor élünk együtt boldogan, ha nem, akkor szakítok, és keressen olyat, aki szül neki.

2018. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Izabella220 ***** válasza:
Van valami olyan betegséged,ami miatt nem tudod kihordani a gyereket? Mire érted utolsó,hogy belehalhatsz?
2018. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!