Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem? Mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Mit tehetnék? Nem tűröm el hogy igy beszéljenek velem

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt a párommal és azt vettem észre hogy gyorsan felkapja a vizet. Tegnap is megsértődött valamin es mikor eltelt félora odajottt és megölelt mondtam neki hogy hagyjal most aztán ellökött és mondta hogy hagyjam a ge**be akkor meg egyre többször beszél velem csúnyán aztán meg elkezd puszilgatninmeg ölelgetni hogy ne haragudjak . Miért van ez ? Szerintetek normális? En nemtűröm el hogy így besuéljenek velem de szeretem és mikor nem ilyen akkor olyan jo vele olyan kedves mindig vesz viragot és a kedvembe jár nemtudom mit tehetnék
2018. júl. 21. 12:36
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
55%
Az idegbeteg embereket messzire el kell kerülni. Addig lépj ki a kapcsolatból, amíg lehet.
2018. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

....de szeretem. Ja.

Megis elturod. En tudom, mit tennek, de te nem fogod.

2018. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Aki így beszél most,mi lesz késöbb?? Talán elcsattan egy két pofon is.
2018. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Azért egy hónap alatt még nem alakulhatott ki olyan mély, sírig tartó szerelem, hogy ne tudj lépni, ha valami nem tetszik.

Ráadásul egy hónap az még pontosan az az időszak, amikor a kedvedben jár, fél év, egy év múlva már ne gondold, hogy virágot vesz és kedveskedik. Ez most a beetetés időszaka. Ha csúnyán beszél veled, agresszív (ellök magától?!) az nem fog változni és nem lesz jobb. Ha már most zavar, akkor érdemes eldöntened, hogy hosszabb időt szeretnél-e egy ilyen kapcsolatban tölteni, aminek amúgy is egyszer vége szakad, mert egyszer végleg eleged lesz ebből, vagy még most kilépsz, mert ez alapján, amit leírtál, nem sok értelme van együtt lennetek. A konfliktuskezelés, kommunikáció a legfontosabb alappillérei egy kapcsolatnak, nektek meg ez a legelején se megy, amikor pedig mindennek rózsaszín vattacukorfelhőből kéne állnia.

2018. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a nyugodt férfiakat kedvelem, akik tudnak uralkodni az indulataikon, nem piszlicsáré dolgokon felkapni a vizet. Persze meg kell ismerni, mert volt olyan aki állította magáról, hogy rendkívül nyugodt ember, nehezen lehet kihozni a sodrából, aztán egyszer elém jött edzés után, hogy hazavigyen, akkor láttam először (és utoljára is) vezetni. Kb. mindenen káromkodott, pattogott piroslámpa, miért togyog az előttünk lévő stb., pedig nem siettünk haza, még csak sérültet sem szállítottunk...

Kérdező, először próbáljatok játszmák, durcázás helyett őszintén beszélni arról, hogy mi bántott a másik viselkedésében, ha ezután sem működik, akkor hagyni kell, mert csak rosszabb lesz.

2018. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideggyenge,várd meg h orrba vágjon és utána hozzon virágot és összepusziljon sok boldogságot,önsorsronto önbecsülés néküli nyavajgó nőket sose ertem meg. Velem egy olcso gazért biztos nem törli a párom a seggét..
2018. júl. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Nézd a jó oldalát. Ezerszer inkább egy ilyen pasi mint egy itteni nő.
2018. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz a belérögzült viselkedés minta. Tehát nála a konfliktus így van kezelve hogy csúnya beszéd, lökdősődés.


Nem fogom szépíteni a rád várókat:

Ha nem akarsz komolyabb bajt és a szakítás nem opció, akkor most nagyon észnél kell lenned! Meg kell nevelned, mert ha nem tanítod meg a kapcsolat elején hogy veled ezzel semmire sem megy, akkor rövid időn belül egy monoklival többet szerzhetsz a kelleténél!

Az agreszióját le kell törni. Nem szavbad hagyni, hogy "kedveskedésekkel", "udvarlással" törlessze a hibáit, kivásárolja magát! Mert azt az üzenetet adod át neki, hogy ez megengedtt a számára, nem lesz következménye... később elbizza magát és ha nyeregbe érzi a dolgot akkor már arra sem veszi a fáradságot, hogy valahogy "egyenlítsen". Csak átgázol rajtad és érezd megtisztelve magad, hogy még nem hagy el, nem csal meg. Ha eljutnátok idáig, már olyan szinten romokban lesz az önbizalmad, önbecsülésed, hogy valóban az a szomorú élet jut neked, hogy boldog leszel amikor 2 leringy0zás között még hajlandó beléd üriteni. Na ezt ne várd meg soha!!!!! Ha kidarcot vallasz az átnevelésbe, bármennyire szereted és kedvesnek mutatja jobb napjain magát, hagyd el! Alattomosan fog leépíteni, ezért nem érdemes várni!

Szóval ha agressziót tapasztalsz akkor ne fogad el az udvarlását, ajándékait, babusgatását. Meg kell beszélni miért ezt válaszotta, mi volt a gondja. Neked el kell mondanod, hogy ezzel mérgessé tesz téged is és "megvásárlással" nem lesz elsimítva az ügy. Veled meg lehet beszélni a dolgokat értelmes felnőttek vagytok nem ovisok, hagyja el ezt a viselkedést. Kérjen bocsánatot ha durva volt és ne igérje hogy soha többet így nem tesz, hanem hogy elmondja ha gondja van.


Kérlek vigyázz vele és magadra is! Nagyon sok nő így megy tönkre, hogy észre sem veszi!

2018. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PErsze, hogy vesz virágot, különben nem lennél ott, akit megdughatna.


Naiv kis hülye vagy, de szeressed csak nyugodtan. Akkor is, mikor majd nem csak anyázik meg bmegezik hanem felképel vagy összerugdos. :)


Boldog életet, legalább eg hülyével kevesebb szaladgál az utcákon, hála neked ;)

2018. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!