Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kifizettetnétek a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kifizettetnétek a barátnőtökkel a telefont ha ez csinálta volna? Nem direkt csinálta, de ő tehet róla.

Figyelt kérdés
Zsebemben hagytam a telefont ő meg kimosta. Berakta a mosógépbe úgy hogy nem nézte át.
2018. júl. 21. 16:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem.

A szennyesed mosta, véletlen volt, az együttélés vagy a másikkal a ruhánk mosatása járhat ilyen balesetekkel.

2018. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
7%

Kizártnak tartom, hogy nem vette észre....

Ez azért nem ugyanaz a kategória, mikor fehéret mosunk és véletlen benne marad egy fekete titokzokni....

2018. júl. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
22%
Én nőként mondom ez nem egy papir zsepi kategoria h ne érezze ne vegye észre. Mondom ugy h én már mostam ki tollpárnát is sőt férjem orvosi szemüvegét is,én saram, de azért egy telot észreveszek,meg azota 100 % duplán ellenőrzők..
2018. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Balesetnek tekinteném, főleg ha ez az első ilyen eset.
2018. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az tehet róla, akié a telefon. Ha ez velem történne, magamat hibáztatnám, nem a másikat.
2018. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
81%
Nem, én örülnék, ha lenne barátnőm
2018. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokasom atnezni a masik ruhait, ezt tudja is altalaban a parom, mindenki atnezi a sajat ruhait, mielott a szennyesbe teszi. Nem fizetnem ki a telefont.
2018. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azért kéne kifizettetni vele, mert te nem vetted ki a zsebedből?

Ember! Ebbe most belefájdult a fejem...

2018. júl. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem alap, hogy ha zsebes ruhát mosunk, akkor áttapogatjuk a zsebeket, mert pénz, papírzsebkendő (aki mosott már ki papírzsebkendőt az tudja, hogy mit csinál vele az automata mosógép), pendrive, bármi benne maradhatott. Ha úgy mosta ki a cuccot, hogy csak felkapta a fotelből a gatyádat, akkor meg főleg át kellett volna néznie.


Mindezzel együtt én nem fizettetném ki vele a telefont. Hülyeséget csinált, de tanuljon belőle, telefont meg veszek másikat.


F

2018. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
38%

2-es vagyok...


Aki vezet otthon háztartást rutinosan, az tudja miről beszélek.... Azért ha egy nadrágot megemelsz és van benne valami, ami nagyobb, annak súlya van. Meg nyilván az ember nem akar szívózni saját magával, szóval átnézi, hogy nem maradt e benne egy kósza papír vagy zsepi, bár a férjemet nyomatékosan meg szoktam kérni, hogy ürítse ki a zsebeket.

Szóval mindezek fényében, én nem tudom elhinni, hogy nem érezte, nem vette észre, ahogy tette be a ruhát, hogy van benne valami nagyobb szögletes tárgy.


Amúgy az is meglehet, hogy nagyon rutintalan még a lányzó és olyan "nemtörődöm " módon bedobálta a ruhákat.

De én ezt akkoris kevésbé hiszem el, sajnálom.

2018. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!