Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy ez nekem már nem megy tovább?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve élünk együtt, és az utóbbi 2 évben teljesen ellaposodtak bennem az érzések a párom iránt, mivel teljesen elhanyagolt. Sosincs itthon, ha pedig mégis csak alszik. Beszélni sem szoktunk csak a kötelezőket. Próbáltam vele többször is rendbe hozni, utána igyekezett is de csak 1-2 nap erejéig. Tisztelem, becsülöm, szeretem (mint embert) épp ezért a lehető legkevésbé szeretném megbántani, és tudom hogy nagyon fog fájni neki mert ő még többet érez mint én, és még komolyan gondolja annak ellenére hogy ennek gyakorlatilag semmi jelét nem adja, ezt tudom. De nekem ez így nem megy tovább. Hogyan mondjam meg neki szerintetek?!?

2018. júl. 22. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már említgetted neki, akkor elméletileg tudnia kellene már, hogy nem lesz ez így jó. Odaállsz elé és azt mondod most vége, mert nem tudott megváltozni holott már többször is felhívtad a figyelmét erre, hogy kellene változtatni a dolgokon. Amúgy az ilyen ember, aki belesüpped a megszokásba és azt hiszi minden jó, ha csak van minden ahogy van. Ha ilyen embert kész tények elé állítasz azonnal bepánikol és ígér fűt fát...ez megy is kb. 1 hétig, azután vissza minden az eredeti semmibe és azt hiszi most ezzel időt nyert magának és a kapcsolatnak és a másik fél nem fogja többet ezt mondani. Mivel ti már ezt többször eljátszottátok itt az ideje, hogy valósan lépj is ne csak beszélj. Úgysem fogja elhinni, hogy elakarod hagyni, mert tudja, hogy már többször kibekkelte ezt a próbálkozásod ígérgetésekkel meg 1 hét megjátszással. Szóval az első az lesz, hogy nem fogja komolyan elhinni, hogy elakarod hagyni. És megint jön az ígérgetés te meg szépen pakolj össze és hagyd ott, hogy lássa is hogy ez meg fog történni.
2018. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Határozottan! Ne építs köré 10 órányi mesét magyarázatot.
2018. júl. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, és kerek perec mond ki, hogy részedről elmúltak az érzések, és szakitani szeretnél. Semmi értelme köntörfalazni, meg hosszura nyújtani a sztorit. Nyilván fájni fog neki, ha ő nem akarja, hogy vége legyen, de ezt nem tudod kivédeni.
2018. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így: elegem van, hogy soha nem látlak, és amikor itthon vagy is csak alszol.

Fiatal vagyok és nem fogok örökké rád várva leélni egy életet, úgyhogy holnaptól az új albérletben alszom.

2018. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!