Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne tenni? Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomika a raj kérdése:

Mit lehetne tenni? Barátnőm 16 én 20 éves vagyok nagyon szeretjük egymást de az anyja minden áron el akar minket választani rendőrséggel fenyegetett múltkor hogy zaklatásért feljelent meg hogy miért nem keresek idősebbet

Figyelt kérdés
ebből nekem bajom lenne? 2 lebukásunk volt már de nem adjuk fel mert képtelenek vagyunk egymás nélkül létezni tanács esetleg? előre is köszönöm!!
2018. júl. 23. 02:01
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem normális folig, amit a lány anyja művel. Sajnos ezt túl kell élni, ha tényleg akkora a szerelem, kibírjátok azt a 2 évet valahogy, amíg 18 lesz a barátnőd.
2018. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
dolog*
2018. júl. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Feljelenteni nem tud, de elszakítani azt igen. Mert az anyja. Bár nem tudom, hogy 4 évért miért kell sírni?

Szerintem az semmi. És mivel lenne jobb egy vele egy korú? Az is ha akarja, megdugja ugyan úgy.

Hát nem biztos, hogy érdemes kockáztatni.

Nekem volt fiatal barátnőm, ahol az apja tiltotta el.

Lelki terrorba tartotta a lányt, aztán rövid idő alatt be is adta a derekát.

Azt tudni kell, hogy 1 évig voltunk együtt és azért került az apjához, mert meghalt a lány anyja.

Annyi is lett a kapcsolatunknak.

Ha jót akarsz a lánynak, akkor hagyod őt. Elhiszem, hogy szeretitek egymást, de semelyikőtöknek nem lenne jó, ha az anyja elkezdené őt bántani. Akár fizikálisan, akár lelkileg.

Esetleg olyanban megállapodhattok, hogy megpróbáltok várni egymásra, de nem biztos, hogy egy ilyen szülő végett megérné neked. Mert ha most ilyen, bele kell törődnöd, hogy később még lehet rosszabb lenne.

Aztán lehet itt mondani, hogy 18 éves koráig várni, de nem biztos, hogy olyan könnyen el is fog tudni szabadulni az anyjától.

Egyébként meg degenerált az ilyen szülő.

2018. júl. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Tuti, hogy nem a 4 évvel van a baja, valamiért nem vagy szimpi neki, és ennyi. Aki pedig zaklat, az pont ő, szóval neked lenne jogod ráhívni a rendőröket.


Persze 14 évesen már beleegyezési korhatárt túllépte, azaz a magyar jog szerint már rég képes eldönteni magától, hogy kivel szeretne összefeküdni stb.

Vannak még azért apróbb lehetőségei, de valódi esélye nincs. Amíg barátnőd veled tart, addig minden rendben lesz 🙂

2018. júl. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se a 4 évvel van a baj. Inkább az lehet hogy nem vagy szimpi anyukának.

Ha tényleg szeretitek egymást, akkor tartsatok ki még 2 évig.

2018. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne úgy állj hozzá, hogy az anyja eleve rosszat akar nektek. Lehet, hogy csak jobban ismeri a lányát, és a korától függetlenül még nem tartja elég érettnek, hogy kapcsolata legyen. Vagy attól fél, hogy negatívan fogja befolyásolni az, hogy veled van. Akár úgy is, hogy elhanyagolja a tanulmányait iskolaidőben (tudom, hogy most nyár van), akár a barátait, családtagjait hanyagolja. Vagy attól is tarthat, hogy felelőtlenül fogtok viselkedni, és a lány terhes lesz. Ő sem kezeli a legideálisabban azt, hogy a lányával vagy, de nem tudhatod, hogy mi az oka annak, hogy ilyen ellenséges veled.

Ha tényleg komolyan gondolod a lánnyal, akkor ülj le az anyukával beszélgetni, és biztosítsd, hogy a fiatal korotok ellenére nem kihasználni szeretnéd a lányát, vagy távol tartani a családjától, és körültekintőek lesztek a szexuális életetekkel kapcsolatban is, nem hoznád olyan helyzetbe, ami komolyabb hatással lehetne rá negatív értelemben.

2018. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem feküdtünk még le és ezzel várni is fogunk a kapcsolat elején nem volt gond de mivel nekem nagyon nehéz szar életem volt június 9. én az anyja elhívott engem is hogy menjek velük koncertre bele szólt ha csókolóztunk ami engem nagyon zavart utána mikor este jöttünk haza fele felhozta bennem a múltam kiborultam minden bajom volt sírtam elrohantam gyakorlatilag kisebb ideg össze omlást kaptam ezt a nehéz életemnek köszönhetően depressziót már leküzdöttem barátnőm az első lány akit tényleg szeretek és az első aki ki tudott rángatni a mélyből az anyja meg vissza taszított nem tudta megérteni hogy idő kell míg teljesen helyre jövök mellesleg ebből a környezetből is ki kéne szakadnom dolgozni nem tudok mert teljesen tönkre van menve az idegrendszerem anyámnak hála és azt mondta a barátnőm anyja hogy a jelene lehettél csak a jövője nem leszel mert egy ilyen roncsot nem akarok a lányom mellett látni takarodj de barátnőm tudja hogy helyre fogok jönni csak idő kérdése de az anyját ez nem érdekli eddig 2 bukásunk volt de mindezek ellenére ugyan úgy együtt vagyunk és ragaszkodunk egymáshoz
2018. júl. 24. 00:21
 8/8 kukacgizi válasza:
Sajnos tudom milyen ez, énis hasonló cipőben jártam. A lányra is próbálj meg hatni és megbeszélni vele ezt hogy mit is tudnátok kitalálni. Nem értek egyet a szülő ezen téren lévő hatalmával. Élete végéig nem foghatja a kezét az anyukája mellesleg egy ilyen anyuka aki (kérlek ne vedd sértésnek) bele rúg egy földön fekvő emberbe. Nem a középkorban élünk hogy anyuka meg apuka választ párt a lányának/fiának. Nem neki kéne rendőrséggel fenyegetőzni hanem őt kéne börtönbe zárni mert nem emberek közé való viselkedésmód amit csinál. De ne aggódj a sors vissza adja neki majd amit tett nyugodt lehetsz:). Legrosszabb esetben már csak év mulva már nyugodtan mondhatja az anyukájának hogy viszont látásra többet nem kérek ebből mert ez gusztustalan amit az anyukája művel. Sok szerencsét és kitartást! 19/F
2019. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!