Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlenül megtudtam, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül megtudtam, hogy a legjobb barátnőmet megcsalta a barátja, elmondjam?

Figyelt kérdés

Amit megtudtam: két évvel ezelőtt a srác csókolózott egy másik lánnyal, de le nem feküdt vele. Állítólag azóta "tiszta".

A lány a legjobb barátnőm már sok-sok éve. Nagyon szereti a barátját, már 3 éve járnak, és ahogy kívülről látszik, a srác is nagyon szereti. Fogalmam sincs, ellenkező esetben én mit tennék. Tönkretegyek egy kapcsolatot egy csók miatt? Vagy beszéljek a fiúval?


2018. júl. 23. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Senkinek ne mondj semmit. 2 éve állítólag csókolózott valakivel és azóta semmi. Felesleges túldimenzionálni a dolgot.
2018. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

A legjobb barátnőd, elvileg. Innentől mi a kérdés?

Nem tudnék senkit egyáltalán semmilyen barátomnak nevezni, sőt, a szemébe se tudnék nézni olyannak, akiről tudom, hogy egy t@konnyal van együtt, és nem teszek semmit, csak nézem, ahogy hü lyére veszik.

Vétkesek közt cinkos, aki néma....

2018. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem se mondd el. A pasinak lett volna a dolga színt vallani. Nem tette meg, elévült és azóta tiszta. Te tégy úgy, mintha semmiről sem tudnál..
2018. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Mar reg tudna a csaj, ha rajtam mulik.

Tedd fel magadnak a kerdest,hogy neked hogyan esne, ha hazudna a baratnod is.

2018. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ezt már hagyd nyugodni. 2 éve volt és ha azóta nem volt semmi, szerintem ezért nem kell megrengetni egy kapcsolatot, ami stabil. Lehet akkor még n volt az annyira. Max beszélj róla a sráccal.



29n

2018. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
4. Még a barátnő is csak hallotta (megtudta) a dolgot, nem a saját szemével látta, ergo az is lehet, h csak egyfajta pletyka. Miért kellene erre adni? Most vagy igaz vagy nem.. Miért kellene felbolygatni egy stabil kapcsolatot, ha nem nyilvánvaló?
2018. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem a te dolgod, plusz szerinted elhinné?


A srác lazán letagadná meg amúgyis, ott voltál, láttad, vagy "xy" mondta :D

2018. júl. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet a sraccal kene beszelned
2018. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
A saját érdekedben ne avatkozz bele. 2 éve történt. Ha azóta semmi jelét nem adta a srác a hűtlenségre, akkor meg pláne ne avatkozz bele.
2018. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
és akkor mi van? az egyik volt barátnőm meg a barátnőjét smárolta le! nagy dolog! de ha akarod, mond el, ne depizz emiatt újabb 2 évig!
2018. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!