Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ezzel így? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ezzel így? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok, túl egy nagy szerelmen és csalódáson, de annak már 7 éve.

Azóta, kapcsolatban (a 3. emberrel vagyok most), bármi probléma merül fel (valami olyat csinál a másik, ami nem tetszik), az első gondolatom a szakítás. Csak végletekben tudok gondolkodni. Olyankor rettentő negatívan látom az egész kapcsolatot, és teljesen egyértelmű, hogy nincs más megoldás, csak a szakítás. Alátámasztom észérvekkel, hogy ezt kell tennem.

Majd kis idő múlva (fél nap, pár nap) előtörnek az érzéseim, és nem is értem, hogy gondolhattam ezt, hiszen működőképesnek tűnik a kapcsolat, minden oké.

Mégis mitől lehet ez? Már nem tudom, mikor látom reálisan a dolgokat, és nagyon szenvedek ettől.

Okozhatja ezt a korábbi csalódás, hogy megijedek, hogy valami nem oké, ennek is vége lesz, és inkább véget vetnék én?

Vagy az adott emberrel van a probléma, nem megfelelő számomra, nem elég jó?

Tényleg nem értem, és most már a 3. ember mellett csinálom ezt, nyilván velem van a baj.


2018. júl. 23. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem vagy még kész, eléggé nyitott egy új kapcsolatra amiben bizalmat szavazol a másiknak a korábbi csalódások ellenére, vagy nem hagysz kellő időt az ismerkedési szakaszra.
2018. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit kellene tennem?
2018. júl. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!