Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok lehet ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok lehet ha a párom rengeteget dolgozik?

Figyelt kérdés

A párom hajnali 5-kor kel minden nap mert segit az édesapjának, 7-re dolgozni megy 17-18-óráig, majd mikor haza jön el szokott menni (nem mindig) még dolgozni ismerosokhöz (villanyszerelő).

Mostanában szombaton is dolgozik, Vasárnap pihenő nap, de még akkor is talál valami munkát (fűnyírás, autószerelés, pakolás stb). Szeretem őt, és próbálok megértő lenni de épp aludni jár haza és akkor is hulla fáradt. Házat építünk oda kell a pénz, de van hol lakjunk épp ezért nem értem miért hajta túl magát ennyire, még csak 20 évesek vagyunk, nem kell sietni.


2018. júl. 23. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ültesd le és beszéld meg vele, hogy úgy érzed, túlhajtja magát. Ez a kapcsolatotok rovására is fog menni ha nem változtat.
2018. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam mondani neki de ő nem érzi hogy ez sok lenne és azt mondja én vagyok hisztis hogy nem értem meg hogy dolgozik
2018. júl. 23. 19:04
 3/15 anonim ***** válasza:
22%

Hagyd békén,ambíciózus céltudatos.

Fogadd el,ne hisztizz,mert ki fog dobni,és jól is teszi.


Igaza van,én ugyanezt tolom mai napig 31 évesen sok a meló.

De kell sietni mert az idő rohan.

Inkább örülj,hogy ilyen,mert ő lesz az aki feljut a ranglétra tetejére,és jólétben fogtok élni.

Gondolj arra,hogy egyre kevesebb az ilyen férfi lusta disznó a 95%.

Olyat akarnál inkább?

2018. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mit számít ha 10 év múlva lesz egy halom pénzünk ha nem vagyunk boldogok együtt? Mostmar tényleg mindenkinek csak a penz számít?
2018. júl. 23. 19:24
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

"Mit számít ha 10 év múlva lesz egy halom pénzünk ha nem vagyunk boldogok együtt?"

Miért ne lennél boldog?

Foglald magad le,mondjuk tanulj menj edzeni valamit csinálj ne csesztesd a párod aki tesz a jövőtökért.

Aztán mi lenne,ha lesz_rná aztán 10 év múlva menne a mamahotel meg a nélkülözés?


"Mostmar tényleg mindenkinek csak a penz számít?"

Igen,mert pénzből építed az életed mindenhez pénz kell.

Próbálj meg pénz nélkül lakást,kocsit venni?

Lássuk sikerülni fog-e?

2018. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem azt szerettem volna hogy ne dolgozzon. De hajnali 5től 20-21 óráig sok van.. És legalabb hétvégén pihenhetn
2018. júl. 23. 19:28
 7/15 A kérdező kommentje:
Azert írtam ki ezt a kérdést mert szerettem volna megtudni kb mi van a fejében, mert vele nem lehet normálisan beszélni, bármikor feljön a téma hogy szerintem sokat dolgozik egyből jön a "hagyjal már" meg a "ne hisztizz" (pedig próbálok nagyon finoman és megértően beszélni erről)
2018. júl. 23. 19:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Most még bírja, ez az élete. szerintem hagyd, hadd legyen aktív, csak az egészségére figyelj.
2018. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Általában kint dolgozik, nyáron a tűző napon, télen hóban, esőben. Ez eleve nem egészséges.
2018. júl. 23. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már vagy ötször tuti hogy láttam! csak van olyan verzió ahol a bátyja 10-ig gürizik!
2018. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!