Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ad egy újabb esélyt?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy másik lánnyal amit nagyon megbántam, barátnőmnek elmondtam szakított is velem, viszont nagyon szeretem és ő is engem 1hét után írt ŕám annyit most, hogy találkozni szeretne velem.

2018. júl. 23. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Remélem nem ad. Aki egyszer félredug, az többször is félre fog...
2018. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha félőrült akkor adni fog még egy esélyt. Te meg egy idő után ugyanúgy meg fogod csalni. Értelme nem sok van.
2018. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Alkohol hatása alatt voltam, nem tud tisztán gondolkozni az ember.
2018. júl. 23. 19:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan ne kommenteljen aki soha életében mem volt még szerelmes.
2018. júl. 23. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

:DDD


1. Alkohol hatása alatt is tökéletesen hűséges tudok lenni a páromhoz. Ne fogd a piára.


2. Voltam már szerelmes. Te viszont biztosan nem, mert akkor becsülted volna annyira a barátnődet, hogy nem dugsz félre.

2018. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenki követ el hibákat fiatalon.
2018. júl. 23. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Már a szegény alkoholt sajnálom,hogy mindenki arra fogja a(bűnöket) :D
2018. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!