Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, még épphogy csak felnőtt, viszont szeretnék érett, felnőtt vélemenyéket ezzel kapcsolatban olvasni, mivel a párom 24 éves.

Minden rendben ment köztünk eddig, egy szuper kapcsolat volt, mindent meg tudtunk beszélni, kedveskedett, és oda-vissza éreztettük, hogy szeretjük egymást. Viszont minden megváltozott kb. 1 hete. Nem találkoztunk, alig ír, pl ma nem is beszéltünk.. tegnap ezt szóvátettem, annyit kértem, hogy szánjon rám egy órát, tudtam, hogy a barátaival tölti a hétvége nagy részét, de azért jól esett volna legalább 1 óra a szabadidejèből. Szombaton megkértem, hogy jöjjön el hozzánk, azt mondta nek jön mert fáradt,sokat dolgozott, erre rá 2 órárá már fagyizni volt a legjobb barátnőjével meg kutyátsétáltatni. Nem várom el, hogy minden percét rám szánja, nem vagyok hisztis, erre sosem lehetett panasza, de meg sem kérdezte már hetek óta hogy hogy vagyok, nem mondta hogy szeret, mindig ha tehette kicsimnek hívott, de ez is elmarad... Szakítani akar ugye?


2018. júl. 23. 20:32
 1/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Arghm...nem felnőtt vagy, hanem nagykorú. Ne keverd a kettőt.


Lehet megcsalt és kicsit bűntudata van.

Lehet talált egy új nőt és megnézi, hogy jut-e vele valamire.

Lehet csak sz_r hete van.

Bármi lehet, de nem tűnik kecsegtetőnek a dolog.

2018. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

" erre rá 2 órárá már fagyizni volt a legjobb barátnőjével meg kutyátsétáltatni. "


Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy mar o A Baratno.

2018. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy ennek szakítás lesz a vége.
2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg, hogy mindenkinek arra van ideje amire akarja. Szóval bármennyi is a dolga, ha jelentenél neki valamit, akkor szánna rád minimum 5 percet, de nem teszi. Amásik meg az, hogy az a barátnős sztori elég gyanús. Szerintem vége lesz hamarosan
2018. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esely ra, hogy jo vege legyen ennek...
2018. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(
2018. júl. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!