Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 4-5 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 4-5 órát kondizik a barátom?

Figyelt kérdés

A párom nyári szüneten van, egyetem miatt.

Nem szorulnak rá, hogy dolgozzon, így szabad a nyara,23 éves.

Elkezdett konditerembe járni, heti 3x, 4-5 órára. Nem mondtam neki, és azért írtam ki a kérdést, hogy meggyőzzetek, én vagyok a hisztis.

Heti 3x lemegy a konditerembe, olyan 16-17 fele, és 21-22 fele ér haza(10 percre van a konditerem).

A maradék 4 napban pedig sokszor dolga van, így alig van rám ideje. Szerintem egy edzés nem tart 5 órán át, és mi alig találkozunk. A többi 4 napból 2 a családjáé, ergó 2 jutna rám, abból egyet magával foglalkozik.

Régen se volt rám heti 3 napja, nem hogy így, hogy edzeni jár....félreértés ne essék, örülök neki, de én nem férek bele az idejébe. Haza ér 22 körül, lefürdik(neki az 50 perc vicc nélkül), és akkor ha akarnék átmehetnék 23-00:00 fele aludni.

Győzzetek meg, hogy csak én vagyok a hisztis. :)


2018. júl. 23. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
A profik is extrém esetben 1 nap 2 turnusban járnak edzeni: reggel 2 óra és este fele 2 óra. Valószínű a párod valakivel ott jól elszórakozgat, mert lehetetlen, h ezt ő végig is tornázza. Főleg heti 3x... Ahh itt nekem sántít a dolog. Szerintem neki a fő célja nem a kondi. Miért nem mentél 1x vele? És megnézted volna, h mi tart neki addig...
2018. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amit írtál azért lep meg, mert eddig másokkal együtt azt gondoltuk hogy az ország a munkamánia miatt helyezi előtérbe a munkát, és csak utána következik a párkapcsolat és a család. Vagyis mert keleti bérekkel kell nyugati életszínvonalat teremteniük. Ámde a párod esetében erről szó sincs. Mégis második a párkapcsolat. Hát ennek magyarázatára kíváncsi vagyok. Tán mégis a munkát és karriert beszéli meg az ismerőseivel a konditeremben?
2018. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kezditek rámhozni a frászt! :)

Őszintén, nekem meg sem fordult a fejemben, hogy lenne valakije, mert sosem volt olyan fajta, őt csalták már meg, de ő még senkit(tudtommal:D).

2018. júl. 23. 20:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy beszélget a lányokkal a terembe,vagy esetleg megismert ott valakit. Nem tudnál leküldeni egy ismerősödet hogy nézze meg hogy mit csinál?
2018. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben eddig is frászt kaptam volna. Neked kicsit sem volt abszurd 4 órát edzeni? Kimondani is sok... Egy kiadós, kihajtós, megdöglős edzéshez másfél óra elég. Legyen a zuhany fél óra és már 2 óránál vagyunk. Felöltözés, fizetés, hazaérés fel óra. 2 és fél.. Ő mit mondd? H tornázik 4 órát? Ugye nem hiszed el..
2018. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%

ma 20:56: Akkor nem nőkről beszélgethet a haverjaival a konditeremben. Hanem a tanulásról, munkáról, pénzkeresésről, karrier építésről.

Jómagam is (városiként) ha összefutok egy tanyasi ismerősömmel egy falu közepén reggel, akkor délután 6-kor még mindig ott állunk egy helyben. És nem nők a téma, bár röviden az is, hanem kizárólag a karrier.

2018. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

4 - 5 óra k..va sok,èn heti 5-ször járok egy edzès olyan 1 óra de az olyan,hogy hànyinger patakokban ömlik rólam a vìz,köpöm ki a tüdőmet,az a 4,5 óra nem lehet intenzív edzès,egyszerűen fizikailag nem lehet bírni,plàne nem max 1 perc pihenővel.

Kizárt,szerintem is valami nem smakkol itt.

2018. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Pontositsunk. 4-5 orat TOLT a konditeremben. Ott el tarsadalmi eletet valakikkel valahogyan.
2018. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ilyen helyen mindig akad pár lány, amire mindenre kapható. Azért kezdenek odajárni, jól nézzenek ki. Valamelyik oda járó srác rárepül, az már egy jó visszajelzés.


Kérjél tőle képeket és aludjál otthon. Csak aludni mennél át, otthon csak kényelmesebb a megszokott.

2018. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnám, hogy csajozni jár le. Ellenben azt igen, hogy minden és mindenki fontosabb a kapcsolatánál, ami nem feltétlen baj, hiszen fiatalon érdemes egyedül is lenni kicsit, de azért szólhatott volna neked is :D Én a helyedben nem erőltetném ezt a kapcsolatot.
2018. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!