Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Milyen az a férfi, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen az a férfi, akit nem tudtok tisztelni, nem tudtok férfiként tekinteni rá?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani ilyen kifogásokat, és jó lenne tudni, hogy ilyen esetekben mi volt a döntő, ami miatt elutasítás alakult ki.


Jó lenne látni sokaknak (minden oldalról), hogy a nők milyen tulajdonságok alapján néznek fel egy férfira... vagy épp taszítanak el valakit.


2018. júl. 25. 17:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Gyáva, gerinctelen, a másikat hátba támadós, sunyi, alattomos, és smucig fillérszámolgató, sosem adakozó, önző.
2018. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Egy no sem tisztelt.

A szótárban az en kepem van a “ miert nem tiszteli a no a ferfit” kijelentésnél.

2018. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
incel
2018. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Egy férfit sem tiszteltem.A szótárban a 2es válaszoló a kép a szónál.


Amúgy azt a pasit nem tisztelem aki teszetosza és nőként én határozottabb meg tökösebb vagyok nála :D

2018. júl. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Felelőtlen, primitív, gyáva, nincs véleménye semmiről, nem mer kiállni magáért és a szeretteiért, nem lehet rá számítani, ok nélkül utál/bánt másokat (pl rasszista, homofób stb), nála gyengébbeket bánt, nincs becsülete, nem tartja magát az adott szavához.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2018. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Az olyanokat nem tudom tisztelni, akik akkor érzik csak "férfinak" magukat, ha többek a párjuknál. Pl sokaknak csorbítja az egoját, ha a párjuk többet tud bizonyos témákról, mint ők, vagy jobb náluk valamiben, esetleg elboldogul segítség nélkül is, stb. A tiszteletnek kölcsönösnek kéne lenni, de ez nem működik akkor, ha az illető ragaszkodik az alá-fölé rendelt viszonyhoz.


Persze ott vannak még a nyilvánvaló dolgok is, pl ne csaljon meg, ne hazudjon úgy, mint a vízfolyás, legyen tisztességes, stb, de nagyon a bőröm alá lehet férkőzni azzal, ha nem egyenrangú társat keresnek bennem.

2018. júl. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez mind jó amit írtok. Viszont konkrét dolog lenne jó, amikor bizonyos helyzetben, kezdődő kapcsolatban nem tudtatok mint férfira tekinteni valakire. Ez érdekelne, hogy mi váltotta ezt ki.
2018. júl. 25. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanazokért a tulajdonságokért tisztelek egy férfit, mint egy nőt: céltudatos, motivált, empatikus.
2018. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy tisztelek valakit és az hogy férfiként tekintek-e rá két külön dolog. Példát kértél így leírom a fiú barátaim miért csak barátok.

Az egyik jellemző hogy butábbnak találom magamnál. A legtöbb témában tájékozottabb vagyok nagyobb a szókincset. Ha valamiről beszélgetünk vagy leegyszerűsítem amit mondok vagy szótárt játszok.

Egy másik ha mindenben alárendeli magát. Mindig oda megyünk azt csinálunk azt eszünk amit én szeretnék tőlem várja az ötleteket az irányítást és akár saját akaratát félre dobva is engedelmeskedik. Pl a háta közepére nem hiányzik hogy át sétáljon velem a városon inkább filmzene de mivel tudja hogy én ezt szeretem így ezt csináljuk nem csak egyszer egyszer hanem mindig.

Ha tudom hogy megbízhatatlan egy kapcsolatban. Több párját megcsalta vagy minden buliba összegabajodik valakivel.

Ha nincs jövőképe nem halad semerre és/vagy nem tud bánni a pénzzel. Ha logikátlanul költ pl inkább csináltat egy tetkót mint hogy jogsira költené vagy hitelre vesz tv-t mert a Józsinak is x colos hiper szuper tévéje van nehogy már ő elmaradjon. Vagy lenne lehetősége haladni ehelyett ül a babérjain a minimálbérével és remekül megteszi neki egy bérelt szoba valahol vagy a szülei nyakán ergo nincsenek vágyai minden mindegy amíg van hol aludni meg valami ehető a hűtőben. Vagy a másik aki a harmadik egyetemet hagyja abba vagy egy 3 éves egyetemet csinál már 5 éve és látványosan szrik az egészre de dolgozni se akar meg úgy amúgy semmi ötlete merre induljon.

Az is kizár számomra embereket ha 20+ évesen is körbe van ugrálva otthon ha egy söprűt nem fogott még életében a kezébe ennek egy “tovább fejlesztett” változata mikor ő mint a teremtés koronája nem is tervez ilyet soha csinálni hisz a nő dolga. Kevés ennél kiábrándítóan dolog van és az ilyen a tiszteletet is elveszti hisz ő se tisztel engem.

Ha egy férfi hisztizős csapkod nyávog vagy úton útfélen sirdogál mert a főnök kiabált vagy elütött kismacskákat látott az úton meg amúgy is olyan szép a naplemente hogy meg kell könnyezni. A szememben nem felnőtt aki nem tudja az indulatait érzéseit a helyükön kezelni legyen az férfi vagy nő. Innentől a férfiasságát is elveszti akár az agressziót akár a szomorúságot félelmet vagy egyéb érzelmét nem tudja helyén kezelni. Nem azt mondom hogy ha valami történik nem lehet sírni de nem üvöltve az utcán és nem minden nap bármin ahogy a vitás ügyeket se üvöltve ajtót csapkodva kell megoldani. Ahogyan az se túl felnőttes ha sikít amint egy Bogár megközelíti.

Most ennyi jutott eszembe remélem megfelelőek a példák.

2018. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Azt nem tisztelik, nem nézik semmibe,aki nem jóképű, ez az igazság, a többi csak mellébeszélés.
2018. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!