Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam a barátomat?

Figyelt kérdés
Barátjaival ment el(csak fiúk) Balaton Soundra három napra, nekem nem volt kifogásom ellene, a barátjai normálisak és nekik is van barátnőjük, illetve megbíztam benne. Viszont a fesztiválon lefeküdt valakivel, ezt pár nappal a fesztivál után elmondta nekem, nagyon dühös lettem és egyben csalódott, igazából egyből el is költöztem anyáékhoz ideiglenesen. Persze mondta, hogy szeret és nagyom sajnálja de akkor úgy voltam vele, hogy ez a legjobb döntés. Le is tiltottam mindenhonnan, ide is eljött, de nem akartam látni, elküldte apa. Ennek már két hete, viszont az elmúlt napokban úgy éreztem egyre jobban hiányzik, mert még szeretem, és ő egy nagyon fontos ember az életemben. Hat évig voltunk együtt és eddig semmilyen ilyen dolog nem történt, nem voltak problémáink, szerettük egymást. Én 25 éves vagyok barátom egy évvel fiatalabb. Ti visszafogadnátok a párotokat ilyen után?
2018. júl. 25. 22:58
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
10%
igen.
2018. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
persze, fogadd vissza, hiszen legközelebb csak jövőre lesz fesztivál, addig meg csak nem maradhat szegény szex nélkül.
2018. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
96%
Ugye már eldöntötted, hogy visszafogadod, és most csak megerősítést keresel?
2018. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
85%
Nem!
2018. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el még, viszont én beszéltem az anyjával erről, kiváncsi voltam hogy volt-e ott, aztmondta volt, de nagyon ki van, meg sírt sokat, az anyja sajnálja amit tett velem és mondta úgy döntsek ahogy jónak látom.
2018. júl. 25. 23:08
 6/46 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy nem! Megalázott,elszállt a bizalom. Bizalom nélkül pedig minek kapcsolat? Innentől nem engedhetnéd el sehova egeydül,folyton azon kattognál hogy vajon újra megteszi-e. Nem éri meg. Biztos találsz olyat aki nem ilyen pöts.
2018. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
95%
Jaj szegény sírt sokat? Hát akkor mindent elfelejtenék.... *szarkazmus off*.
2018. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%

A te életed, a te döntésed. Izgalmas volt a helyzet, volt benne némi pia is, a lány is feltehetően nyitottabb volt, végül kihasználták a helyzetet. Ezzel együtt én biztos, hogy nem fogadnék vissza egy ilyen embert.


F

2018. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2018. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Dehát eddig a 6 év alatt soha nem csinált, pedig sokszor megtehette volna, mikor barátaival ment el valahova, miért pont most kellett neki ezt csinálnia?
2018. júl. 25. 23:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!