Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem pasija miért féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem pasija miért féltékeny? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapja szakítottunk az én hibám miatt, 7 évet voltunk együtt, tehát egy fontos, meghatározó személy volt az életemben, még most is az. 1 hónapja ő összejött egy sráccal, de szakításunk után, mivel beszélgettünk, és találkozgattunk ugyanúgy, mondta már egy hónapra rá miután különmentünk randizott ezzel a sráccal ami engem kicsit megbántott és meglepett, de ő dolga. Viszont most hogy összejöttek még mindig beszélgetünk, és szoktunk találkozni is, de mondta pasiját ez nagyon zavarja és elég féltékeny lett,meg mondta neki elhagyja ha ez így megy tovább, de nem akarja velem megszakítani a kapcsolatot, és én sem vele. Fordított esetben, amennyiben tudnám hogy megbízhatok a páromban, és szeretjük is egymást, én elengedném hogy találkozzon, tartsa a kapcsolatot az exével ha fontos volt neki, bár az igaz hogy mi kifejezetten sokat beszélünk.25F 26N
2018. júl. 26. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozik veled nem tudott meg elengedni.En 6 évéig voltam egy kapcsolatba ès szakítás után meg találkozgattunk de szép lassan a találkozások csökkentek amig teljesen vege nem lett.Szerintem ez így nem jó egyikőtöknek se.Es normális hogy zavarja a párját a találkozásotok.
2018. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért szakított velem, ha nem tud elengedni. Én nem akartam.
2018. júl. 26. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te sem gondolod komolyan hogy ha veled lenne így nem zavarna téged. De zavarna és jogosan. Hiába nem csináltok semmit ezt ő nem tudhatja. Én sem jönnék össze olyan pasival aki még találkozgat az exével.
2018. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bence_ ***** válasza:
Neki így kényelmes, téged is lát veled is van kapcsolat + ott az új, az igzgalom, biztonság.
2018. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, hogy zavarja. Ne haragudj, de ez senkinek (még neked sem, hiába állítod az ellenkezőjét) sem tetszene.

Szakítás után el kell engedni egymást és kész. Semmi értelme "barátkozni", mert nem barátság ami köztetek van! Hiába áltatjátok magatokat meg másokat is ezzel. Nemrég még együtt voltatok, te meg szeretnéd is, semmi köze ennek a barátsághoz. Csak nyújtjátok a végleges elszakadást, mert azzal tudatosulna véglegesen, hogy tényleg befejeztétek. De ezt meg nem akarjátok meglépni. Pedig meg kellene. Nem azt mondom, hogy nem lehet valamennyire jóba lenni, de nem így ahogy ti csináljátok.

Beszéljétek meg, hogy akkor mit is akartok még egymástól. Ha nem akarja már megprobálni veled, akkor meg köszönjetek el egymástól, és hagyjatok egymást békén.

2018. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Pont az ilyen "már csak barátok vagyunk", meg "már nincs köztünk semmi"-típusú exek miatt járnak úgy a normális lányok, hogy érzelmi pótléknak használják őket kapcsolat címszó alatt... Igen, sajnos én is jártam így, és nem, nem örültem neki, hogy beszélt az exével, de a te volt nőd legalább nem hazudja azt a pasijának, hogy már nem is beszéltek/találkoztok.


Te nem vagy túl rajta, mert folytatni akarod, ő nincs túl rajtad, csak belemenekült egy kapcsolatba, és most csodálkozik, amiért a pasinak nem tetszik, hogy olyasvalakivel beszélget, akivel ilyen sokáig voltak együtt, szerették egymást, és mindezt alig 3 hónappal szakítás után... Ne mondd már, hogy ne lennél kiakadva, ezen minden épeszű ember ki lenne :D


Beszéljétek meg, miért is akartok még mindig egymással lenni, ha nem akarja folytatni veled, akkor pedig legyél erős, és ignoráld. Neked se fog jólesni, hogy miközben beszélgettek, és szereted, tudod, hogy a pasija dugja.


20/L

2018. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért szakított mert már felőle nincs az a szerelem.De a megszokás és az emlekek hozzad kötik ez is jelenti azt hogy találkozgat veled.
2018. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről az egész dologról, hogy mit gondol, érez. Én mondtam neki, hogy még mindig szeretem, ő is többet érez irántam, viszont össze van zavarodva mert a srác nagyon szerelmes belé és fél, hogy nagyon megbántja, meg hogy így meg úgy hiba volt belemenni neki ebbe. Én nem értem akkor, hogy egy felnőtt nő mégis miért csinált ilyet akkor, és minek megy bele egy ilyen kapcsolatba, pedig nekem mondta vége.
2018. júl. 26. 17:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát igazából bohóckodik mindkettőtökkel, nem tudja mit akar, de élvezi, hogy ketten is epekednek érte.

Ezt addig fogja húzni, ameddig valameyikőtök (a másik srác vagy te) be nem mondjátok az unalmast. Mert ő nem fog lépni az biztos. Benned is tartja a reményt, de jözben mindenféle kifogások mögé bújva (mert gondolom az tiszta számodra is, hogy ez a nem akarom megbántani, meg nagyon szerelmes belém bla bla csak ócska kifogás) eszébe nincs dobni a másik srácot. Mert ott az újdonság varázsa, de azért nehéz elengedni a régi biztos pontot is.

Szóval a döntés a te kezedben van, meddig hagyod ezt a dolgot így folyni, nem lenne-e jobb, ha te is teljesen tovább tudnál végre lépni.

2018. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor szerintem beszélni is fogok erről vele, hogy vagy megbocsájt és visszajön hozzám vagy el lehet engem felejtenie, és csinálhat amit akar.
2018. júl. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!