Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak 4 év után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak 4 év után?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, ami több mint 4 éve tart.

A párom már egy jó ideje külföldön dolgozik. Hétvégente jár haza, akkor is dolgozik, de ez csak pár hónapig van így.

Nem nagyon van idő egymásra, így egy kicsi szomorúság, egyedüllét érzet következik be.

A lánynak a munkahelyén van egy pasas, aki elkezd kérdezősködni, érdeklődni, mert látja, hogy valami baj van. A beszélgetés tovább fajul; több beszélgetés lesz belőle.

Ezután a munkahelyen már nincs beszélgetés, mert folyamatos ellenkező műszakban vannak.

Interneten irogatnak egymásnak, de sajnos elszaladnak az indulatok és szexuális tartalmú beszélgetés lesz belőle.

A lány kapcsol. Ezt nem kéne. Leállítja a csávót, mondja neki hogy jó, akkor most minden kommunikációt megszüntetnek, többet nem akar hallani se róla.

Elkésett.

A csávónak is van párja. Ő észreveszi a beszélgetéseket, és a fent említett lány párjának a legjobb haverjának elküldi az összeset.

A legjobb haver meg tovább küldi a baráti társaságnak, és érdeklődik, hogy na vajon a fent említett lány pasijával ezt hogyan tudassák?

Elküldték neki.

A pasi beront a lányhoz, (mert éppen itthon van) hogy mégis mi ez az egész. A lány nem tud erre mit mondani. A srác összekapja a cuccait, és elviharzik.

A lány teljesen kiborul és nem érti hogy így mégis mi értelme volt a másik beszélgetésnek?!

Összeomlik.

Folyamatosan irogat a srácnak bocsánatért és egy esélyért könyörögve.

A srác undorítóan beszél a lánnyal. Időt kér tőle, úgy egy hetet, mert hogy nagyon zavarodott.

A lány már szétkönyörögte magát, életében nem sírt annyit mint az utóbbi napokban, nem eszik nem iszik nem alszik. Nem tudja mi tévő legyen.

Nem csalta meg a srácot, csak irogatás volt az egész ami meggondolatlanság szüleménye.

Nem érti miért tette. Azt mondja, a párkapcsolata fontosabb annál, hogy ilyen miatt tönkremenjen.

A lány nagyon küzd. Ennél jobban már megalázkodni sem tud.

Egy 4 éves kapcsolatnál, ami most amúgy is nehézségeken megy keresztül, és soha semmilyen hasonló dolog nem történt, meg soha egy hazugság sem, ez megbocsájtható?

A lány többet soha nem tenne ilyet, teljesen átértékelte az életét. Munkahelyet is váltott azonnal.

A lány a srácnak az összes hüly eségét elnézte az egész kapcsolat alatt, mert volt neki is bőven, mégha nem is ekkora. A lány tudja hogy hatalmasat hibázott, belehalna ha elveszítené a srácot.

Szerintetek ez megbocsájtható? Kaphat egy esélyt?



2018. júl. 26. 13:16
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

A lány= én

A srác= a pàrom

A pasas= akivel irogattunk

2018. júl. 26. 13:18
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Megcsalásnak számít, de megbocsájtható. Mondjuk én még hibásan sem tűrném, hogy undorítóan beszéljenek velem. Meg minek alázkodsz meg?
2018. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
"A lány többet soha nem tenne ilyet, teljesen átértékelte az életét. Munkahelyet is váltott azonnal." - persze, most tepero idoszakban ezt gondolja.. aztan jon egy ujabb nehezseg, meg egy uj pasas, aztan akkor mar mas lesz a gondolatmenete... ismet.
2018. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Itt inkább az a kérdés, hogy mit akarsz egy ilyen embertől? Tőled távol vállalt munkát, tehát kvázi elhagyott. Amikor veled lehetne, akkor sincs veled. Mintha nem is lennétek együtt. Egyáltalán nem volt helyes, amit tettél. A korrekt megoldás a szakítás lett volna, de már mindegy. A barátod ahelyett, hogy megbeszélné veled, mi történt, inkább elmenekül, elzárkózik a kommunikáció elől. Mit csináljon még, hogy megértsd: nem kellesz neki?!
2018. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Én, csak annyit látok, magányos voltál, unatkoztál.

Ártatlan flörttel kicsit feldobtad a napokat.

Elég mindennapos dolog.

Én inkább a "legjobb haverokat dobnám" Undoritó egy társaság.

Szerintem, hagyd békén. Nagyon harcolsz, alázkodsz, semmit nem fogsz érni a szemében. Aki könyörög, megalázkodik, az azért teszi, mert tényleg volt ott más is .

2018. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez már megcsalás. Ha az én párom ezt csinálta volna, soha többé nem tudnék megbízni benne.

Én elhiszem, hogy most kivagy, de az előtt kellett volna gondolkodni, mielőtt ilyen beszélgetésekbe bonyolódsz. Minden párkapcsolat megél nehezebb időket, ezeket át kell vészelni, és nem másfelé kacsingatni.

Vagy ha az nem megy, akkor véget kell vetni, nem megalázni a másikat.

34 N

2018. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én vele akarom leélni az életem. Az, hogy más nem jönne ha a helyzet megjavulna, ez biztos mert felesleges hülyeségekbe nem megyek bele ha a kapcsolatom mehet rá.

Azért alázkodom meg hogy megértse, lássa hogy én mindent megtennék érte.

Nem volt ott irogatásnál több, csak tudom, hogy fordított esetben én is kiakadtam volna, de biztos nem dobnék el csak úgy ennyi évet.

Ő anyuméknak is sírt, hogy mennyire szeret én meg olyanokat írok másnak. Tudom hogy hibáztam. Hogy miért volt azt nem tudom. De nekem Ő az életem. Ha elveszítem akkor végem...

2018. júl. 26. 13:36
 8/24 A kérdező kommentje:

Privát üzenetekre nem válaszolok.


A lényeg hogy a mi kapcsolatunk annál komolyabb már, hogy egy ilyen miatt szakítsunk, én legalábbis így gondolom.

Soha többet nem tennék ilyet, és ezt nem csak azért mondom mert most offon vagyok.

2018. júl. 26. 13:41
 9/24 anonim ***** válasza:
61%

Mi van, ha ő meg azt gondolta, hogy a ti kapcsolatotok komolyabb annál, mint hogy ilyenekkel veszélyeztesd és más faszival fantáziálgatsz?

Ez nem komolyság kérdése. Összetörted a bizalmat, eltüntetted a kapcsolat egyik alapkövét konkrétan a semmiért. Ezek után minek bízzon meg benned?

2018. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Az a probléma forrása igazából szerintem, hogy a párod totál megalázva érzi magát a haverok előtt.

Gondolom cukkolják is rendesen, hogy nehogy béküljön veled, mert akkor mekkora csicska meg te mi vagy...


Nézd ez nézőpont kérdése, hogy ez megcsalásnak számít e ...

Bizonyos szempontból igen, de konkrétan aktus nem történt. A megcsalás nem csak fizikális lehet...

Én azt gondolom akkoris, hogy a párod dühe elsősorban nem konkrétan neked szól, hanem annak, hogy körülötte mindenki megtudta, hogy te miket chateltél ezzel a sráccal, és ez neki totál megsemmisülés, szégyen.


Ez kizárólag a barátodon múlik, hogy megbocsájt e, de azt gondolom, h amíg ilyen "jó társaság veszi körül", addig kb esélytelen.


(ja egyébként egy másik kérdéshez is irtam már, ami olyan címszó alatt van, h "miért gyáva a férjem... ott én vagyok a 2+19+26-os válaszoló... olvasd el!)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2018. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!