Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet akár bántalmazó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet akár bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés
Még eléggé az elején vagyunk az ismerkedésnek, de már van pár zavaró dolog a férfiban, tehát még nem járunk. Értem én hogy egy férfi megdicséri azt a nőt, akivel ismerkedik, de ő állandóan dicsér, pl. kedves, gyönyörű vagyok. Még verset is küldött már nekem, meg olyanokat mond, hogy számára senki sem olyan szép, mint én. Szinte állandóan ír, ha nem vagyok elérhető még akkor is küld üzenetet, akár éjfélkor is. Amikor felhív és később veszem fel a telefont, akkor azt mondja hogy hol voltam, miért nem vettem fel hamarabb, miért váratom. Ha meg letenni akarom a telefont, akkor szerinte meg akarok tőle szabadulni. A számítógépén és a telefonján is én vagyok a háttér, a telefonján láttam is. Azt állítja szeret, de ezt elég nehéz elhinni kettő randi után.
2018. júl. 26. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Igen, valami nem stimmel vele, minimum pszichopata.

A helyedben kongatnám a vészharangot és lekoptatnám még most.

2018. júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem normális... Probald meg leepiteni finoman.
2018. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
ez nem bántalmazó kapcsolat lesz, simán zakkant a pasas
2018. júl. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt minden nap megkérdezed pár hete.


Igen,nem százas. De te sem,hogy ennyire érdekel téged.

2018. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, most írtam ki kérdést erről.
2018. júl. 26. 18:21
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Már legalább 30 ilyen kérdést olvastunk.. Találj ki egy új sztorit, marhára unalmas, hogy játszod itt az értetlen idiótát.
2018. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A mosdozást ne felejtsd ki a kamu sztoribol,kb 20. dik ugyan olyan sablon kérdés, kicsit se gyanus..
2018. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2018. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szakits meg meg minden kapcsolatot vele meg ma. Beteges birtoklasi vagya van.


N

2018. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már hetek óta kérdezgeted! Mit nem lehet ezen felfogni, hogy igen, zakkant a pasas! Vagy csak jól esik trollkodni ezzel?
2018. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!