Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lett ilyen agresszív a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen agresszív a barátom?

Figyelt kérdés
Akaratom ellenére fogdosott egy idősebb alkoholistának tűnő pasas, persze ellenkeztem meg hangoskodtam hogy fejezze be, nem hagytam magam, viszont barátom meg nagyon nekiesett és vagy hármat behúzott neki, megrúgdosta. Engem nagyon megijesztett ezzel a viselkedésével de nem akarom neki mondani, félek megbántom. És ha következő ilyenből már rendőrségi ügy lesz? Engem soha nem bántott de akkor is a frászt hozta rám. 18L
2018. júl. 26. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Talán jól kiművelt modorú angol komornik módjára ezt kellett volna közölnie vele?

- Sir, kérem méltóztatna abba hagyni a barátnőm tapogatását?

A kanász hogy bánik az állatokkal? Ahogy a bunkókkal kell, az az anyanyelvük.

2018. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez normális reakció volt a barátod részéről, én is ezt tettem volna.
2018. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha vedelmezo el vagyunk az a baj. Ha ra hagyunk a nokre dolgokat az a baj.

Mi jo a noknek? Semmi.

2018. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nekem ez egyáltalán nem probléma! Ugyanúgy szeretem őt, és nagyon büszke vagyok rá, de akkor is félek hogyha esetleg mégegyszer történik ilyen incidens és nem ússza meg, akkor mi lesz. Én meg nem szeretném ha neki baja lenne ebből, mert aztán meg magamat is hibáztatnám es a kapcsolatunknak sem lenne jó.
2018. júl. 26. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Jól tette,ütni a mocskos alkeszt.
2018. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Szergej55 ***** válasza:
86%
Mert meg akart védeni, történet vége, a túlkombinálás a te problémád, ha az ilyen félelmeidet mégis nullázni szeretnéd, válassz egy vasággyal 40 kilós páwasrácot.
2018. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

hát a segítségét én is vártam volna, hogy ellökje vagy valami, aztán elsietünk onnan.

ez a verekedés nekem se jönne be. mindenesetre szerintem nem kell félned egyáltalán. ez azért egy eléggé kivételes eset.

2018. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Vannak emberek, akik a szép szóból nem értenek, csak a verésből.

Vannak férfiak, akik inkább elfordulnak, ha ilyet látnak csak ne kelljen konfliktusba kerülniük.

Nem gondolnám, hogy az agressziója feléd irányulna, de te ismered az indulatkezelési stratégiáját.

2018. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megertelek.

Egyszer láttam verekedni bátyámat meg a pasimat (nem egymás ellen).

Félelmetes volt, soha életemben nem láttam igazából verekedni senkit. Mint az állatok....nem vagy hozzá szokva a brutalitáshoz én sem, égő vagy nem még sírtam is... Nem tudtam mit csináljak és csak álltam tehetetlen. Feltettem őket meg a másikakat is. Egy darabig bennem is bennem volt ez a ki ez az ember? Nem is ismerem. Érzés. Meg tesomon is csodálkoztam.

De majd elfelejted. Nyugi.

2018. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És akkor mivan, ha egyszer majd "védelmed miatt" jól agyonverik, mert rossz emberrel kezd keménykedni?


Nekem nem kéne agressív férfi, csak a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki, aki egy másikat megver, tök mindegy, milyen okból.


Gondolkodj el rajta, hogy ha alkesz helyett egy cigány fogdos, és a párod így "intézné el", akkor esélyes, hogy lgalább ő kap egy kést a gyomrába.

2018. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!