Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vásároltam egy új televíziót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vásároltam egy új televíziót a lakásomba erre a barátom (külön élünk) kiakadt, ez nem bunkóság?

Figyelt kérdés

Konkrétan kiakadt hogy mi szükségem van új televízióra, az én igényeimet a régi is kiszolgálja. Szerinte 1-2 év múlva lett volna esedékes az új.

Ez az én pénzemből lett megvásárolva, a saját otthonomba.

Ugyan ez a cirkusz ment le az iphonenal, az ipaddel, a laptoppal, ékszerek. Szerinte nekem semmire nincs szükségem.

Más férfi is ilyen?



2018. júl. 26. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2018. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bétó apó ***** válasza:
11%
És ugyan mi szükséged volt az új televízióra?
2018. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem.


A helyedben elgondolkoznék azon, hogyha már most ez megy, akkor mi lesz majd, ha összeköltöztök, ha mondjuk úgy alakul köztetek a kapcsolat..


Lehet velem van a gond, de én képtelen lennék elviselni, ha más beleszólna abba, hogy a saját lakásomba mire költöm el a saját pénzem.

2018. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
He is a root.
2018. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha közös kasszából vetted volna ki a pénzt rá, akkor megérteném.


Így egyáltalán nem értem meg. Azt meg mindenki maga tudja, hogy mire van szüksége, nem kell eldönteni helyette, hogy van-e rá szüksége vagy sem.


22/N

2018. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Hajjaj, vigyázz. Ma még csak a tévé a gond, holnap már ő fogja megmondani, mikor mire van (vagy mire nincs) szükséged. Azt majd ő eldönti. Neked ne legyen saját akaratod.

Zsarnok lakik benne.

2018. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szükséged van egy új, normálisabb pasira is. És minél hamarabb esedékes a dolog, mert a mostani, ha látszólag ki is szolgálja az igényeidet, mégis egy bunkóra sikerült, elavult modell. Ja, és ebből az új még pénzbe sem kerül, nem úgy, mint a javak, amiket felsoroltál a kérdésben.
2018. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Ojaaajjjj.....mintha a volt csajomat irtad volna le.

A cipom nem mar a talpa is leszakadt. Igy vettem ujat. Erre i...”mi az, hogy en veszek magamnak uj cipot, es neki meg nem?” “Te csak magadra gondolsz” “te csak sajat magadbak veszel dolgokat”. Stb. (Amugy minden nap kapott tolem valami ajandekot, cipot, ruhat, taskat, macit, penzt)

Erzelmileg zsarolt, anyagilag lehuzott. Mikor vettem magamnak uj telefont es meglátta, egybol, mibol/honnan/miert? Aztan beadtam neki, hogy a tesomtol kaptam ajandekba.

Nagyon vigyazz vele!!!

2018. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindig az van “szerintem, nincs szükséged rá”.. amikor magának ttöb százezerért vásárol, mindig szükséges szerinte mert szüksége van rá. De nekem ne legyen mert nem szükséges. Mint ha célzottan be akarná zárni előlem a világot .
2018. júl. 26. 22:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy normális embernek sincs szüksége olyan párra, aki így megpróbálja kontroll alatt tartani.

Képzeld el a szituációt, hogy vele laksz, de valamilyen oknál fogva nincs vagy kevesebb bevételed van és az ő támaszára szorulsz. Még azt is megszabná mit/mennyit egyél.

Ez egy nagyon jó intő jel a jövőre nézve. A te igényeid miért kevésbé fontosak? Lehet, hogy nincs igazam, de mintha egy kicsit lenézne.

2018. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!