Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számítana nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana nektek, ha a barátnőtök egy másik lánnyal feküdne össze?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap mondta el nekem, hogy kinyalta egy igen közeli barátnőjét, akit én is ismerek, persze a barátnő is kinyalta őt. Én igazából le is léptem tőle, ma keresett, de még nem vettem fel/írtam vissza. Kétlem amiatt csinálta volna ezt, mert tőlem nem kapja meg, mert szoktam kényeztetni a nyelvemmel és az ujjaimmal is, és élvezem is, tehát nem tudom miért csinálta ezt, még nem hagytam időt neki megmagyarázni. Sokkal jobban esik, mintha egy másik fiúval csinálta volna ezt, de akkor is eléggé összevagyok zavarodva és nem tudom hova tenni ezt a helyzetet. Haverjaimmal nem nagyon akarok erről beszélni, szóval gondoltam itt megkérdezem, hogy nektek ez megcsalásnak számítana? És hogyha 2 év alatt nem csinált ilyet, akkor miért most csinálta?
2018. júl. 27. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Mégis mi másnak?

És nem, semmiben nem másabb, mint ha másik pasi nyalta volna ki mondjuk.

2018. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2018. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 próbálokkedveslenni ***** válasza:
87%
Igen, illetve kérdezd meg őt, ha érdekel miért csinálta, mi ezt nem tudhatjuk.
2018. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Elég beteg.
2018. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, megcsalásnak számít. Ugyan olyan rossz, mintha férfival csalt volna meg. Hiába lány az illető, attól még a bizalom és a hűség odalett. Legalábbis én így éreznék.
2018. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Persze, nekem megcsalásnak számítana.
2018. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mindenképpen beszélni fogok akkor erről vele. A barátnőjével amúgy régóta ismerik egymást, jóban vannak, nekem sem volt vele bajom soha, viszont nincs pasija.
2018. júl. 27. 19:41
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Érzelmi szinten kutyába sem vesz téged. Egy lecserélhető tárgy voltál neki mindig is. Felesleges az idődet pazarolni selejt emberi képződményekre mert ha az időd rabolja azt sosem tudja visszaadni
2018. júl. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem így érzem ezt utolsó, a kapcsolatunk eddig nagyon jól ment, és szeret engem, én is őt. Ha szarul voltam mindig mellettem volt, én vagyok neki az első komolyabb kapcsolata igazából, ezelőtt csak ilyen pár hónapos tini kapcsolatai voltak szóval nem nagyon értem.
2018. júl. 27. 19:57
 10/19 anonim ***** válasza:
11%

Érzelmi szinten kutyába sem vesz. Elmondom mégegyszer. Mert ha szeret akkor nem nyalatja ki magát se pasival se csajjal. Előtted hazudozhat miért ne tenné.?az hogy eljátsza a kis őszinte nebánts virágot azzal hogy elmondja az is a játszma része mivel a FELELŐSSÉGTUDATOT akarja hárítani. Azt várja hogy azt mond hogy "jajj szivem semmi baj "stb. Utána feljogosítva érzi magát mert a papucs párja megengedi...


Elárulok valamit:ha azt mutatod hogy semmi gond akkor bedominálja magát feléd és örökre egy kis pincsi maradsz...es remélem tudod hogy jön a következő következő következő



Tapasztalat



Ha akarsz írj privátot. Eddig kb.30 nővel voltam.van tapasztalatom

2018. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!