Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány tönkreteszi a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány tönkreteszi a kapcsolatunkat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már több hónapja vagyok együtt a barátommal.Van egy lány akinek tetszik a barátom,de a barátom utálja azt a lányt.Hiába mondja neki hogy nem szereti mert csak én vagyok neki,de rá se figyel.Az a lány meg mindent megtesz hogy mi szakítsunk és övé legyen a barátom.Multkor majdnem vége is lett a kapcsolatunknak de kisült hogy az a lány csinálta a bajt.Mit csináljak hogy ne álljon közénk?
2007. dec. 1. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legjobb ha semmit sem csinálsz. És a párod sem. Egyezzetek meg a pároddal, hogy bíztok egymásban és mindent megbeszéltek, bármi történik (pl. pletyka) egymásnak hisztek.

A másik megoldás, ketten együtt mondjátok el a lánynak, hogy zavar benneteket hogy közéjük akar állni, ami tulajdonképpen nem fog benneteket szétszedni, de mégis irritáló. És hogy végülis bármit csinál, ti innentől kezdve egymásnak hisztek!

2007. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ne figyeljetek rá oda de ha véletlen összetalálkoztok vele pl ne kezdjetek szenvedélyesen smárolni mert ez őt zavarni fogja és még jobban szét akar titeket majd választani és ettöl nem fogja belátni h ti szeretitek egymást

viszon t télleg csak egymásnak higgyetek!!

2007. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is voltam hasonló cipőben, az ex feszt tapadt, de nem törődtünk vele, egy idő után lekoppant mert látta hogy semmi esélye és megunta.

Ti is tegyetek igy, majd észreveszi, de nem ér annyit hogy rámenjen a kapcsolatotk, ezen ne veszekedjetek, téged szeret, te öt, mi lenne a probléma?

Amúgy sajnos sok ilyen van a környezetemben látom.

Kitartást!!!

2007. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, bár nálunk ennyire nem komolya dolog. Párom rengeteg email-t kap egy csajtól, akit munkája során ismert meg. Sajnos sokat van emberek között, közvetlennek is kell lennie velük és a csaj félreértette. Olyan emailt kapott hogy csak néztem amit sajnos nem páromtól tudtam meg. Idegesített nagyon, de rájöttem erre megy ki a játék, hogy mi szakítsunk. De a szerelmünk nagyobb ennél, erre most nemrég kellett rájönnöm. Próbáljatok meg nem foglalkozni vele, nézzétek levegőnek. Rá fog jönni, hogy feleslegesen strapálja magát. Sok kitartást kívánok neked/nektek!!! És tényleg csak egymásnak higgyetek, soha ne a pletykáknak!
2007. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

verd agyon. :)

Semmit nem tudsz tenni, ha nem akar titeket békén hagyni. Szeressétek egymást, bízzatok egymásban, és ne foglalkozzatok vele.

2007. dec. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!