Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az esetben van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben van értelme újbol próbálni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy éve a párom volt maga a tökéletes férfi akit senkire nem cseréltem volna le, de mára betelt neki a pohár és szakitani szeretne.

Én nem érezem magam idegesítőnek de tegnap elmondta hogy nagyon is az vagyok. Egyetemen vagyok, most vakaciom van, ő dolgozik. (Van hogy 12 órát is és hétvégén is) én pedig nagyon szerettem volna látni őt és abba a hibába estem hogy folyton hívtam hogy jöjjön már hozzám mert hiányzik. (Alig találkoztunk).A másik nagy hibám az volt, hogy elmentünk szüleivel kirándulni külföldre és mivel éreztem hogy nem igazán bírnak engem a szülei (beszologattak) ezért egyik nap nem vettünk részt a közös programon miattam (a többi nap igen) igy ketten mentünk el várost nézni és standolni. Az egyetem 40 kilométerre van az otthonuktol ezért általában ha mentem vagy jöttem ő jött értem. (megkaptam tőle hogy mennyi pénzébe került ez egy év alatt neki mégsem értékelem eléggé). Volt még olyan hogy elmentünk szilveszterezni a vidéki házukba és nem éreztem jol magam, haza szerettem volna jonni január másodikán, ő pedig még maradt volna, de végül hazajöttünk.Nem szeretem ha a barátaival éjszaka bulizik nyáron, és nem visz magával. Mikor egyetemen vagyok és nem itthon akkor nem bántom ha megy (sokat vagyok ott) akkor nyugodtan mehet de mikor haza jövök nyáron 2-3 hónapra akkor szeretnem ha velem lenne, . Most betelt a pohár azt mondta nagyon idegesítő és kibírhatatlan vagyok szakitani szeretne, én pedig megkértem hogy próbáljuk ujbol mert megváltozok. Tényleg ennyire kibírhatatlannak tűnök?


2018. júl. 30. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt nem erőltetném. Nem illetek össze.
2018. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes erőltetned, nem illetek össze, mások az igényeitek, ráadásul nála már betelt a pohár.. Én például megőrülnék egy tapadósabb, ragaszkodóbb pártól (amilyennek téged képzellek a leírásod alapján), egy ragaszkodóbb típusú ember pedig megőrülne tőlem, ezzel tisztában vagyok, ezért is választottam olyan társat, akivel egyeznek az igényeink ezen a téren is. Hidd el, nincs veled semmi baj, egyszerűen mások vagytok és hidd el, senki nem ér annyit, hogy megerőszakold miatta a személyiséged és felvegyél egy olyan szerepet, ami nem te vagy.
2018. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Total mast akartok.
2018. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!