Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jellemző a nem független...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jellemző a nem független pasiknál vagy az edzőterembe kifejezetten ilyen palik járnak? Vagy ekkorát változott a világ?

Figyelt kérdés
Két sráccal is szemeztem mostanában. Az egyik oda is jött, hogy elkérje a számom. De mint a recepción megtudtam, az egyik nős, a másiknak 5 éve barátnője van. Nincs gyereke egyiknek sem. Tök kiakadtam. Minek csajozik, ha felesége van? Vagy miért nem beszélik meg, ha gondjuk van? Vagy miért nem válik el, ha nem boldog igazán ? Ez nagyon aljas dolog szerintem a pasik részéről. Én mindig úgy vagyok vele, ha valaki másokat nézeget vagy akármi, akkor valami nem kerek abban a kapcsolatban. Ez a trend mostanában?

2018. júl. 30. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Ez csak valami félreértés lehet. Én még sosem hallottam olyat, hogy kapcsolatban lévő férfiak más nővel ismerkedtek volna.
2018. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Te hol eltel eddig? A Marson?
2018. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg ezek az edzőtermes pasik nőcsábászok.

Persze biztos nem mind ilyen, de valószínűleg több köztük arányban, mint mondjuk bentülős férfiaknál.:D

2018. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ha valami nem kerek a kapcsolatban, az a nőjük sëgge. Legalábbis nem annyira kerek, mint a tiéd. :D
2018. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Juj, végre leesett a rózsaszín szemfedő a szemedről?

Naiv kislány, majd ha többet tapasztalsz a világból akkor nem fogsz ezen meglepődni.

2018. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
bevallom én csak a csajok miatt akartam menni edzőterembe de lemondtam róla mert idegel ahogy vonaglanak a felpumpált izmu skacok és Engem érted engem néznek hogy kinézzék a konkurenciát ugyhogy én kültéren tolom az ingyenes nekem ugyse 10 nő kell csak 1
2018. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Engem a terembe rendszeresen megtalálnak házas (nálam jóval idősebb) férfiak is.


Ugyanígy csak ámultam és bámultam amikor már a második-harmadik ilyen eset történt, hogy jézusom mennyire általános ez..

2018. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a megcsalás a legundorítóbb dolog a világon
2018. júl. 30. 19:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nők között is van aki csinálja ezt. Velem is volt aki megtette. Ha nem látom, hogy egy nő simán képes erre, akkor el se hiszem. És azóta is láttam a környezetemben ezt-azt.

Ne általánosítsunk, hanem magát a dolgot itéljük el szerintem. Mindkét oldalon van ilyen hozzáállás.

2018. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Általában a nők csábítják el a gyengejellemű házas férfiakat.
2018. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!