Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizalom megrendülése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalom megrendülése után van e esély, hogy az újra kialakuljon? (durva eset után)

Figyelt kérdés

Az eset a következő: Már több, mint két éve vagyok együtt a barátommal,általában minden rendben, de sok ismerőse van, lányok is. Tavaly főgólyaként a táborban több lányt is megismert, majd szorgalmi időszakban próbált nekik segíteni és barátkoztak. Egy lánnyal nagyon jóban lett, többször találkoztak, buliztak együtt. Tanultak is a lány lakásán, mert elvileg ő értette a tananyagot. Volt olyan szitu, hogy a barátom fogta magát, s átment hozzá borozgatni éjfél után csak úgy spontán, ahelyett, hogy hozzám jött volna, ezt elmesélte. Egyik este tanultak a lánynál, majd éjfél felé a barátom hazament, felhívott engem, hogy hazaért s alszik lassan. Miután letettük a telefont, elvileg a laptopját otthagyván visszament érte a csajhoz, aki megkérte,hogy aludjon ott nála az ágyában, mert fél egyedül, filmeztek majd aludtak....másnap a barátom reggel hazament, de még jó ideig ezt nem árulta el. Váltig állítja,hogy csak ennyi történt, s ő régen rengeteg lány barátjánál aludt ott...nehéz neki hinnem. Megkértem,hogy ilyen szitukba ne keveredjen, s nyilván a csajra ki vagyok élezve. Azóta volt már hasonló sajnos pl. átment ehhez a lányhoz kártyázni, s elég sokáig ott maradt, elvileg a húga is ott volt a lánynak. Én meg csak tűrök és tűrök. Megkértem,hogy lehetőleg kerülje ezt a csajt, de azóta is többször ígérgeti a csajnak,hogy majd átmegy hozzá,mint barát. S nem érti,hogy én miért utálom a lányt...

Nem bízom benne, hogyan tudnék ezen változtatni?



2018. júl. 30. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
hogy van a Pali madár női megfelelője?
2018. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Maskor apro jelekbol, vegtelen fantaziaval kovetkeztetnek a megcsalasra, maskor meg ha az orruk elott zajlik, azt sem hajlando eszrevenni.


Te a az utobbi vagy.

2018. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Tanultak is a lány lakásán, mert elvileg ő értette a tananyagot. Volt olyan szitu, hogy a barátom fogta magát, s átment hozzá borozgatni éjfél után csak úgy spontán," - b***ztam volna ki mar ennel. Alazza igy meg a kva anyukajat.
2018. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegy, hogy történt-e bármi is - a barátod nem tisztel és jó eséllyel nem szeret, mert akkor figyelembe venné és tiszteletben tartana téged és azt, amit kérsz.
2018. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%
1 est írt visszaszorítása nem látom át a helyzeted lehet tényleg csak barát neked kell tudni
2018. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

#1

Panni madár? :D

2018. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez jó hatoska:)
2018. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt erzed h vmi van, akkor hallgass a megerzeseidre. Es ne hagyd magad hulyenek nezni.
2018. júl. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Lapát...
2018. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan esély lehetne, de azért a másik félnek is tennie kéne, viszont úgy tűnik a barátod tojik a fejedre.

Nem bízol benne, és erre minden okod meg is van. Éjfél után iszogat csajoknál, meg ott alszik mert az fél (vicc), ne haragudj, de ezt senki nem veszi be, hogy nem húzta meg.

Ilyen egy normális kapcsolatban, ahol tiszteljük és szeretjük a másikat, nem fordul elő. Lehet haverkodni, barátkozni, de ésszerű keretek között. Ez messze nem az. Te nagyon csúnyán alázva vagy, és át vagy verve a palánkon.

Ha van egy kis eszed és önbecsülésed, úgy vágod ki, hogy a lába nem éri a földet. Ne izgulj, fiatal vagy, lesz majd más, és megtapasztalod milyen egy normális kapcsolat, és milyen ha szeretnek, és nem csak egy vagy a sok közül.

2018. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!