Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves embernek erről szólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves embernek erről szólni kell?

Figyelt kérdés
Hetente 2 szabadnapom van. Felválta dolgozom a munkatársammal. Tegnap délben felhív a párom és jó étvágyat kíván. Én erre megkérdeztem nem megyünk el úgy mint múltkor egy menüs helyre? Ő meg hogy anyjáékhoz elígérkezett,nem szóltam együnk együtt. Oda megy. Rosszul esett nagyon. Nem értem miért kell egy 40 éves férfinak szólnom erröl? Meg se kérdezte reggel hol, mit kajálok majd. Én meg egyedül ettem otthon. Ezeken a napokon mosok, takarítok mindent csinálok. Úgy érzem nem becsül meg. Mielőtt elkezdtem itt dolgozni előtte minden nap az anyjáékhoz járt enni.
2018. júl. 31. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Anyuci pici fiacskája. További sok sikert a tartalmas kapcsolathoz!
2018. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Úgy gondolom hogy túl sokat jár anyucihoz és ott ki van nyalva a popoja és nem veszi eszre magat
2018. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Úgy látszik, hogy neki kell, úgyhogy javasolom a kommunikációt...
2018. júl. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít, hanem a szocializációs háttér. Nála ez a módi. Tedd szóvá, vegye észre magát. A nagybátyámtól ezért váltak el már kétszer. Mostanra, 51 évesen már benőtt a feje lágya.

30/F

2018. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4-es. Többször is szóltam neki ezért. Ő azt mondja 60 évesen is oda fog járni. Számomra ez meglepő. Arra is nehezen szoktattam rá hogy hétvégente együtt együnk.
2018. júl. 31. 09:32
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Csak hisztizel.

Minek kerdezze meg reggelente, mit es hol kajalsz? Ovodas vagy?

Jo etvagyat kivant. Igen keves pasi hivja fel csak ezert a parjat.

2018. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
6-os! Nekem se esne jól ha egyedül lennék otthon és a párom le se s...á hol vagyok és kivel ebédelek. Nálunk is vannak üres napok. Nálunk természetes hogy olyankor együtt eszünk és nem a szülőkhöz rohangálunk. Pláne ha már együtt is élünk.
2018. júl. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem túlreagálod. Mi olyan nagy cucc abban higy elmegy kajálni a szüleihez. Ráadásul írt is neked, tényleg kevesen csinálják. Amúgy meg ha szóltál volna előbb neki veled kajált volna.
2018. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Mi lesz ha lesz gyereketek? Nem szólsz neki akkor az anyjáékhoz megy és nem hozzád meg a gyerekéhez? Nem elég hétvégén átmenni hozzájuk? Én egy ilyen 40 évessel nem terveznék hosszútávon. Mi az hogy 60 évesen is haza akar menni? Na itt dobtam volna be a törcsit és pápá. Költözzön vissza az ilyen.
2018. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzon Neked is egy adag kaját a kedves mamától, és akkor oké:)
2018. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!