Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtünk a /barátnőmmel/,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk a /barátnőmmel/, mit érezhet, miért akarta?

Figyelt kérdés

Óvoda óta ismerjük egymást és azóta is vagyunk legjobb barátok , általánosba együtt jártunk, általános végével más középiskolában kezdtünk, de nem távolodtunk el egymástól ugyanúgy sokat lógtunk/lógunk meg találkoztunk/találkozunk, jártunk/járunk át egymáshoz mert pár házra lakunk egymástól. A közös szexet ő hozta fel először, mikor 16 évesek voltunk és velem akarta elveszíteni a szűzességét. Én nekem barátnőm volt, így érthetően nem mentem bele, kis időre rá barátot is talált magának amúgy. A kapcsolatunk nem lett rosszabb azután(ahogy jelenleg érzem, lehet megváltozott volna szex után)mert akkor is elég /közeli/ barátok voltunk, például volt hogy bementem ha fürdött, aludtunk egymásnál, csókoloztunk(általánosban, gyakorlás végett, meg részeg smárolás), fogtuk is egymást meg intim helyeken már(inkább szórakozásból, illetve részegen), meztelenül is láttam már, tehát ez igazából soha nem volt nálunk egy tabu dolog, sokszor jót röhögtünk az ilyen helyzeteken. Mint nő/lány mindig is jól nézett ki kűlsőleg, ezért tetszett is nekem, de barátként tekintettem rá mindig is. Nemrég feküdtünk le egymással először, ő kezdeményezett mikor nála voltam. Nem voltunk részegek, se semmi ilyen dolog. Persze rákérdeztem, hogy hogy le akart velem, mondta fontos vagyok neki, de ezt igazából eddig is tudtam szóval nem értem, csak furcsálom is mert 2 hónapja barátja van, és van szexuális életük, tehát nem is azért esett nekem szerintem, mert annyira rég feküdt már le valakivel. Igazából a szex óta agyalok rajta, hogy mit érzek iránta, ő irántam mit érezhet. Erről nem akarok beszélni ismerőssel, nem akarom pasijához eljusson esetleg, ez az oka is hogy itt rakok fel kérdést, kiváncsi vagyok mit gondoltok róla, miért feküdt le velem...Kicsit tartok attól is, hogyha komolyabban leülök vele beszélgetni erről akkor az nemfog jót tenni a kapcsolatunknak, más lesz. Egy kapcsolata amúgy is tönkrement már /miattam/, mert a pasi féltékeny típus volt, rám is az volt, ezért szakítottak mert nem akarta megromoljon a kapcsolatunk miatta(tiltani akarta, hogy találkozhasson velem, meg ilyenek). Meg azt sem értem, ha ő esetleg többet érzett irántam eddig is, akkor minek ment bele kapcsolatba.

19F 19L



2018. júl. 31. 08:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Azért feküdt le veled mert egy rybancz... Ennyi a titka. Az előző pasija is nyilván ezért volt féltékeny, mert érezte, h a csajjal valami nem oké. Igaza is lett. Viszont erről, h a pasija mellett lefeküdt veled, annyira nyugodtan beszélsz... Most úgy fel sem fogos, amúgy megcsalta a párját? Vagy mondjuk, h leállítottad volna kezdeményezéskor, h “Bocsi, de párod van”? Aztán aggódsz, mert h “eltiltják tőled”. Nyugo, a normális férfi nem fogja eltiltani, mert kib@xa mint kotlót x@rni...
2018. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%

Most mit vagy úgy oda, a nők döntő többsége dugni akar.

Gondolom, benned bizik, ismer. A nők jó részénél, részlet kérdés, hogy ép van párja. Nekem is volt már, kapcsolatba, házasságba lévő nők, csak úgy felvetették,. szexeljünk egyet, kiváncsiságból, na meg, mert szeretik a szexet.

2018. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Figyu, ha ennek a két eurós ribizlinek nem volt annyi esze, hogy ne csalja meg a barátját, legalább neked lehetett volna gerinced. Férgek vagytok, mindketten.
2018. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Felfogom, hogy megcsalta a barátját, de nem igazán érdekel, nem fog a véleményem megváltozni róla, nem fogom utálni emiatt...Illetve nem hinném ri*ncozni kéne egyből a másikat emiatt.
2018. júl. 31. 09:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint az a legjobb ha leültök és megbeszélitek. Ha már volt csók, tapi, minden is, lehet hogy ezt is csak "poénnak" szánta, de lehet hogy komolyan gondolta.
2018. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem szereti a barátját ez nyilvánvaló.

2. Ti már nagyon rég nem vagytok barátok. A barátok nem smárolnak, fogdossák egymást stb.

Nekem is vannak fiú/férfi barátaim mégsem smárolunk meg szexelünk.

Ti ezen már túlmentetek.

Vonzzátok egymást fizikailag, megvan a kötődés de nincs szerelem (legalábbis részedről). Egyik többet akarna másik meg nem.

Az meg már más kérdés hogy egyikőtök sem túl erkölcsös.

2018. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a gyanúm, hogy ez a lány rég óta többet érez irántad barátságnál, de téged sosem sikerült "kiugrasztani". Ahogy ezeken a csókolózásokon, tapizásokon is csak "jót röhögtetek" elmondásod szerint, simán el tudom képzelni, hogy ő csak nem akarta felfedni az érzéseit, ezért csak egyre tovább ment, végeredményben a szexig, és ezzel jutott el oda, hogy végre te is agyalsz azon, hogy hányadán álltok.

Nem ismerem a lányt, de a történet alapján ilyesmire tudok gondolni, hogy azt akarta, hogy te vallj színt és mivel elég magas az ingerküszöböd csak ezzel tudta elérni, hogy nőként is számba vedd, ne csak barátként.

Szerintem érdemes lenne beszélni vele erről. Ha komolyan állsz hozzá, nem poénkodjátok el ezeket az intim élményeiteket, lehet, hogy ő is megvallja, hogy mit gondol valójában.

2018. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Lehet ez volt a célja, mert valóban sikerült kizökkentenie engem és megkavarni. Lehetséges az lenne a legésszerűbb, hogy leülök vele erről a dologról beszélgetni.
2018. júl. 31. 11:15
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Hát én is voltam majdnem ilyen szituban, azt gondolom hogy a lány nem tudja eldönteni , hogy mit is érez irántad. Szerintem több van ebben, mint barátság, és mindkettőtök részéről, csak még nem tudjátok átfordítani szerelemmé...
2018. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem hiszek az ilyen szoros férfi/nő barátságban...
2018. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!