Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom mindenáron be akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom mindenáron be akarja bizonyítani, hogy megcsalom?

Figyelt kérdés

Bármit mondok, csinálok, keresi az árulkodó jeleket. Mindenben mindenhol. Ha Facebookon ír valaki, szerinte az tuti nő, tuti megcsalom, vagy még fogom csalni. Ha elmegyek valahova, tuti nővel találkozom. Hogyan tudnám vele megértetni, hogy nem akarom megcsalni, nem is ismerkedem más nővel?

Komolyan állandóan nyomoz. Minden szavamat kiforgatja. Az utcán azt nézi, mit nézek. Ha elmegyek mellettünk egy nő, rögtön szúrós tekintettel méreget. Nem hiszem, hogy ezt sokáig lehet bírni. Szeretem, de ez miatt mindenbe bele köt. Van megoldás? Valaki hasonló helyzetben?



2018. júl. 31. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez csak rosszabb lesz. A barátnődnek komoly önértékelési problémái vannak, amit rád vetít ki féltékenység formájában. Magában nem bízik.
2018. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%

Nem ez miatt, hanem emiatt.


A párod egyértelműen nem bízik sem benned, sem önmagában.Lehet nagyon sokszor átverték már, vagy túl sok megcsalásról olvasott, hallott, látott.Ezt valóban nem lehet sokáig bírni.Szakember kellene neki, ha nem hajlandó változtatni magát, én nem maradnék vele a helyedben.Az exem ugyanilyen volt, csak férfiben.Kikészített az idő alatt, amíg együtt voltunk idegileg.Már nem követném el újra azt a hibát, hogy egy ilyen emberrel kínlódjak hosszabb ideig.

2018. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén, mit tudsz egy ilyen undorító emberen szeretni? Mindegy is, küldd el pszichológushoz, teljesen beteg, ahogy téged büntet a saját önértékelési problémái miatt, ezt egyáltalán nem vagy köteles eltűrni. Kezdjen magával valamit, már ha hajlandó, vagy zárjátok le. Addig se tápláld ezt a viselkedést, ne magyarázkodj, ne tűrd el tőle ezt a bánásmódot. Én voltam hasonló helyzetben, szakítottam, azóta sem bánom, ő meg azóta is mások életét keseríti meg sorozatosan.
2018. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Kapcsolat megszakítása a megoldás.
2018. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Hát én előbb adnék neki egy "sárga lapot", na meg egy kis időt elgondolkodni, Aztán hogyha nem változna, akkor kivágnám, mint macskát szarni.
2018. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Mert megcsalt és most fél, hogy te is megcsalod.


"nincs a ruhádon hajszál... Ki az a kopasz r...nc?"

2018. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is szegénységi bizonyítványt állítasz ki magadról, ha nem hagyod ott minél hamarabb.
2018. júl. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy vagyok ezzel h az csinál ilyet akinek félni valója van
2018. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Ő már nem is a párod. Csak egy hárpia, egy vérszívó aki a nyakadon van. Egy bestia. Ő már nem az, akibe beleszerettél. Megváltozott. Ő már nem szeret téged, csak vádaskodni akar. Sőt, lehet az is, bár kicsi az esélye, hogy pont azt akarja, hogy az őrületbe kerget ezzel és te mondd ki, hogy szakítsatok. Mert ő már nem akarja ezt a kapcsolatot. Szerinted ő neked a párod, a lelkitársad? Így nézne ki egy párkapcsolat? Amúgy pont ezzel a féltékenykedéssel van hogy pl belehajszolják tényleg, meg azután lesz elhagyás--ezt így külön--; meg önigazolást keres, hogy ő milyen okos, mennyire tudja, mennyire résen van, hogy te megcsalod, meg akarod csalni, és ő mennyire jó, hogy tisztában van vele. Hagyd már el őt, nem szeret téged; ha szeretne, nem bánna így veled. Megeszi az életedet, rakd ki a szűrét. Nem érdemel meg téged, keress jobbat, nem érdemli meg, hogy a párodnak hívd. Nem tartoztok össze, ez egyértelmű, mert nem szeret; nincsen kölcsönös szeretet közöttetek. Meg ha pl tényleg megcsalnád , akkor elkezdené, hogy "Úúúgy tudtam!!" Pedig ő hajszolt volna bele ebbe. Ja meg lehet, hogy még saját magát se szereti ez az ember; meg amúgy folyamatosan "rúgdos" téged, valami gyerekkori sérelme lehet ez neki, hogy egyszer valaki nem törődött vele pl családban vagy iskolában akitől támogatást várt volna; de ő egy sérült ember, de olyan szinten, hogy már képtelen a szeretetre; szóval én elhagynám őt. A saját kis egós harcai. Ezeket ő rendezze le magában; neked ezzel meg ővele nem kell foglalkoznod. Ez az ő baja, az ő gondja, az ő dolga. Szakítsál vele minél hamarabb; sokkal jobb egyedül mint egy ilyennel a nyakadon. Szökj meg; és éljél egy kicsit, mert őmellette nem tudsz; még levegőt se vehetsz.
2018. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha már ennyit b*sztat, akkor simán megcsalhatnád. :D


Na de, viccet félretéve,a sárga lap jó megoldás. Mondd a szemébe, hogy téged ez már k*rvára idegesít és ha nem hagyja abba, elköszönünk egymástól.


Ezt nem lehet bírni hosszabb távon, pláne, ha valóban nem adsz okot rá.

2018. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!