Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnál (nagyon friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál (nagyon friss kapcsolat) észrevettem egy aktív használatban lévő kulcstartót, mire utal?

Figyelt kérdés
A kulcstartó olyan, hogy lapos, áttetsző műanyag, aminek a közepére lehet tenni bélyegméretű képet. És mi van rajta? Az exe. Mindkét oldalon ugyanaz a színes kép, a feje, ahogy hasal valami kék ágyon, magát fotózva, és hülye képet vág a kamerába, kinyújtja a nyelvét és oldalra néz. Lóg a kócos szőke haja, ilyen bolondozós fotó. Mikor megláttam, totál lefagytam. Mondom, te még hordod magadnál az exed fotóját? Akkor odanézett, miről beszélek, és azt mondta, észre se vette. Mondom, dobd el. Nem, azt mondja. Mondom, de basszus, ez az exed! Semmi közöd hozzá, dobd el. Azt mondja, nem, mert emlék. Annyit tett, hogy leszedte a kulccsomóról, és bedobta a táskájába, de el nem dobta.
2018. júl. 31. 14:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Na azért lassan a lovakkal, eldobatni nem kell vele a cuccát, majd ő eldönti mit akar vele csinálni. Nyilván ha viyszarakja, nem túl jó jel, de ha elrakja egy dobozba az emléktárgyak közé, akkor nincs min aggódnod.
2018. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Miért dobná el? Az egy emlék, az élete része volt, nem lehet csak úgy kitörölni. Pláne ha nem gyűlölködve váltak el. Eltette, szóval ne hisztizz. Inkább vegyél neki egy olyan kulcstartót, ami rád emlékezteti, ha neked ez ilyen fontos.
2018. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igaza van, attól még, hogy neked nem tetszik, ez neki emlék és semmi jogod arra kötelezni, hogy megszabaduljon a múltjától és az emlékeitől. Számomra ez a viselkedés, hogy nem tesz úgy, minth a lány sose létezett volna és nem dobál ki minden közös emléket pont azt mutatja, hogy túllépett rajta és teljesen feleslegesen hisztizel.
2018. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
A szerintem is túlzás, hogy kidobatnád vele. Van aki szereti elrakni az ilyen tárgyi emlékeket. Én is ilyen vagyok. Az még rendben van, hogy ne használja, mert az tényleg furán veszi ki magát, hogy mar mással jár, de az exe fotoját hurcolássza, de ha el akarja tenni, akkor hadd tegye. Én sem bobáltam ki az exem képeit, csak eltettem, de nem azért mert még hozzájuk kötődnék.
2018. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen jó, ha elrakja. Az viszont nekem gyanús, hogy magától le se szedte.
2018. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Keress egy szűz férfit, és nincs gond. Itt az oldalon is van néhány.
2018. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy közös képünk exemmel a falon, szakítás után bevágtam az éjjeli szekrény fiókjába, hogy ne lássam.


Konkrétan fél évig rohadt ott, teljesen kiment a fejemből, de őszintén mondom, egyáltalán nem emlékeztem rá. Legközelebb akkor jutott eszembe, amikor szex előtt nyúlok a fiókba gumiért, és ott figyel a kép. Szerencsére csak én láttam, amúgy hülyén vette volna ki magát. Másnap mikor egyedül voltam, elraktam egy emlék dobozba. Ennyi. Nem kell minden mögé akkora dilemmát látni.

2018. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha nekem kezdtél volna el így hisztizni egy sz.ros kép miattén téged dobtalak volna
2018. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert most veled van, nem kell eltüntetnie, kitörölnie, szétzúznia azt ami az életének a része volt. Anno a volt feleségem velem széttépett szerelmes leveleket, azóta is bánom, hogy megtettem neki ezt a baromságot neki.
2018. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha nekem egy pasi azt mondana, hogy dobjam el, akkor dobnam. A pasit.

Igazi HP vagy.


N

2018. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!