Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az ilyen nő normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az ilyen nő normális?

Figyelt kérdés
Apám asszem 4 éve van együtt a nőjével(nem laknak együtt, párszor volt hogy apám 1,2 honapig nála lakott), nem nagyon érdekelnek, amúgysem élek itthon csak most pár hétre hazajöttem. A nőt már évek óta ismerem,mikor még itthon is laktam/unk, viszont mostmár szerintem fullba beteg lett. Tudni illik apám már mielőtt összejött ezzel a nővel, azelőtt és azóta is dugogatja a csajt akivel még anyámat is csalta. Sokszor lebukott már, de a csaj még ezután is vele maradt, néha megalázóan viselkedik vele apám(már konkrétan az is megalázó hogy a pasid más nőket dugogat és te tudsz róla), de a csaj nem akarja őt elhagyni. Kűlsőre nem vészes apám, de amúgy nem egy gazdag ember, a csaj 2szer annyit keres minimum, kifejezetten jól megy neki. Apám folyton hazudik neki, és emiatt folyton írogatja neki a csaj hol vagy, mit csinálsz, sokszor nagyanyámon keresztül kérdezi mit csinál apám. Múltkor kondiba mentünk erre csaj írja neki hol van, apám mondja kondiba megyünk, a csaj képet kért az utcáról, meg hogy kocsiban ülünk-e lmao. Mi vesz rá egy nőt erre? Hogy folyton átcseszik, alázzák és mégis megmarad egy pasi mellett, pedig nem egy ronda nő. Apám amúgy papucs, tehát nem értem mit eszik benne a nő, de nem annyora papucs, tehát simán volt hogy a csaj akart valamit erre apám mondta neki leszarom, majd máskor ne fárassz, meg ilyenek. Csak kíváncsiságból kérdezem, szerintem beteg a csaj amúgy, főleg hogy rám is féltékeny volt most, hogy apám nem szánt rá annyi időt, mikor évente pár hétre hazajövök. 18F a nő 35 asszem.

2018. júl. 31. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Asszem csak jót qrogatnak, és elvannak , mint a befőtt ebben a posványban, amit párkapcsolatnak gondolnak, asszem.
2018. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván nem az, ha az lenne, akkor nem kezdene egy ilyen gerinctelen, hazug féreggel, mint amilyen az apád.
2018. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Probalkozz be te is nalla ha annyira jó csaj. Hatha lesz vmi.
2018. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amugy nem tudhatod miert olyan apaddal amilyen.

Nem tudhatod miket ígérgetett neked apád, miert ragaszkodik annyira hozza.

Inkabb ugy tennén fel a kerdést: normális az apám?

2018. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy attól fél, hogy nem találna jobbat. Sok ilyen kapcsolat van. Inkább eltűr dolgokat, minthogy egyedül legyen.
2018. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még,majd rájössz mi a való világ.
2018. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!