Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foglaljam le magamat?

Figyelt kérdés

amíg a párom nincs itthon?

Dolgozom,de délután sokszor elmegy a haverokkal,így nem beszélünk sokat.

Ti nők mikkel foglaljátok le magatokat általában?

Olvasni szoktam,takarítani,ilyenek,de még tippeket várok!


2018. júl. 31. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
filmet nézek, foglalkozom az állataimmal,heti párszor főzök neki valamit, vagy elmegyek vásarolni,sportolok :)
2018. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
torna, puzzle, keresztszemes hímzés, engem ezek kötnek le.
2018. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ti mennyit beszéltek egy nap vele?
2018. júl. 31. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:

a tornázós vagyok: nem sokat. fél 8-kor indul, és fél 6-ra ér haza, agyban totál lefáradva. van egy 2 éves kisfiunk is, vele is sokat foglalkozik.


a kisfiam alvásidejében szoktam elfoglalni magam.

2018. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.ő vvayok

mi kb egész nap.. 3x tuti felhív emellett egész nap ír..este meg mindig együtt alszunk..igazából néha sok.. ha nem írok vissza fél óra múlva kérdezi mit csinálok..holott dolgozom

2018. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Olvasok, sétálok, elmegyek túrázni, programot szervezek a barátaimmal, sorozatot vagy filmet nézek, utazást tervezek-szervezek, főzőcskézek, receptekkel kísérletezek, játszom az xboxon, sportolok, átrendezem/csinosítom a lakást.. Mikor mihez van kedvem. Együtt élünk, nem beszélünk napközben, kivéve ha valami sürgős és fontos dolog történik. Dolgozunk mindketten, ha valami nem sürgős, akkor majd szépen este elmeséljük egymásnak, addig minek pötyögjünk? Mindketten utálunk chatelni és telefonálni is. Természetesen akkor se írkálunk egymásnak, ha külön programunk van, kivéve, ha az adott program több napos, olyankor napi pár sort írunk egymásnak, bár legtöbbször azt sem minden nap. Volt olyan exem, aki óránként hívogatott és egész nap írkált chaten, hogy aztán a semmiről beszélgessünk, hármat találhatsz, miért lett ex..
2018. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De ti is szoktatok elmenni szórakozni?
2018. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,szoktunk,csak az egyedüli kis programokból kifogytam!:)
2018. júl. 31. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmennék én is vele a barátaihoz, vagy keresnék saját társaságot, vagy fejleszteném magam, pl sporttal vagy tanulással. Vagy akármilyen hobbit keresnék


Néznéknolyan sorozatokat, amit ő nem bír


Szóval vagy valami társaságit csinálnék, vagy kiteljesednék a magammal eltölthető időben

2018. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!