Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom anyás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom anyás?

Figyelt kérdés

A párommal nem élünk együtt. De így is nagyon anyás, ha elmegyünk valahova folyamatosan smseire válaszol ha hívja egyből felkell vennie. Ha elutazunk mindennap felkell hívnia és beszélnie vele minimum 10percet, és ez engem nagyon bánt. Ha programunk van és az anyja hazaér neki is egyből hazakell mennie és hazaérnie előtte.

Mit tegyek hogy ne ez legyen?

19L



2018. júl. 31. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyuci pici fia. Semmi jót nem jelent. Tapasztalatból írom.
2018. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts a lehető leghamarabb!
2018. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Menekülj :D
2018. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De basszus ez tényleg nagyon gáz szerintem, oké 18 éves de akkor is hogy lehet ennyire ragaszkodó az anyukájahoz?

Ebben a korban szerintem már gáz, oké szeresse az anyját ez oke, de ez már túlzás szerintem.

2018. júl. 31. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Lapááát!
2018. júl. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

18 evesen ulyen

Ilyen ledz 28. 38 evesen is.

Tapasztalat. !!


Menekulj mig tudsz.

Anyja is hibas . De ő is az mert hagyja.

20 éves a fiam.

Nem tennek ilyet vele ,de nem is hagyná.

2018. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De közben meg nagyon szeretem, senkinek semmi tippje hogyan lehetne esetleg megpróbálni segíteni ezen?
2018. júl. 31. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot tehetsz beszélsz vele de úgy tegyed hogy ne bántsd meg.

Mert biza nem normális ez

2018. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hozhatod döntéskényszerbe, de az sosem jó mikor így beleavatkozunk valaki életébe-kapcsolataiba-személyiségébe. Mivel valahol ezt lehet tekinteni egy rossz szokásnak is, így én megpróbálnám. Aztán ha nem sikerül neki a próbatétel, akkor mehet a lapát szerintem is
2018. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyelj nem fog 100%-ban vàltozni.Mert az anyjàt nem hagyja ott de ha alakithato akkor sztem esetleg működhet a dolog .Beszélj vele .
2018. aug. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!