Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

A menyasszonyommal van egy gyerekünk.(9 hónapos) Ez a nő úgy gondolta, hogy míg én dolgozok egész nap (ut kb 2óra oda vissza a munkaidő 8-19) ő mással fog ismerkedni. Nos ez kb 5 napja tart. A mai nap tudta csak kinyőgni, hogy ö már amúgy lezárta a kapcsolatunk. A csávónak elvileg van gyereke ő szint ugy elváltt a párjától. Neki van tapasztalata gyerektartásiban és faggatja a szomszéd szobában, hogy hogyan tudna többet kihúzni belőlem. Viszont nem tudom mennyit számít az a gyerek elhelyezésében, hogy a "barátnőm"( nem tudom lehet e még annak nevezni) nagyon lusta takarítani. A konyha romokban megsavanyodott dinnye rohad az asztalon a húst beköpték a legyek a felvágott paradicsom is rohad az asztalon stb stb... Ezekről készítettem egy kollázst. Ezzekkel a "bizonyítékokkal" tudok valamit kezdeni magammal? Takarítani nekem nincs időm. De ő egész nap otthon van és csak fekszik. Mit tudok tenni? Fun fact:Kéri vissza tőlem az összes rám költött pénzét. Erre válaszul én is követeltem vissza az enyém ami kb 500k ebbölt lejön az ő pénze. Marad nekem kb 175k. Arra az a válasza, hogy nem illik visszakérni.

Amit még nem értek gyerektartásival kapcsolatban, miert kell egy embert ennyire megszivatni? Értem én, hogy a gyerekre megy, hogyha az adott félnek megvolt a nyomós oka, amiért elvállt akkor azt mondom, hogy jó. De ha egy kannal volt annyira kemény a lába köze, hogy rahajt egy eljegyzet gyerekes anyukára. Akkor legyen arra is nemiszerve, hogy pénzeli őket. Nem a gyerektől sajnálom a pénzt. A legnagyobb gondom, hogy nem a gyerek lenne a haszonélvező...



2018. aug. 1. 00:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a fogalmazásomért meg a helyesírásért, csak idegállapotban vagyok...
2018. aug. 1. 00:28
 2/8 anonim válasza:
61%
Szerintem azokat a képeket feltudod használni a bíróságon amikor eldöntik kinél legyen a kicsi ha akarod hogy nálad legyen.
2018. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Talán foglalkozni kelett volna vele akkor nem máshol keresi a,mit nem kap meg,nem mintha védeném,de kettőn áll a vásár,sajnos ez van mikor idegenek akarnak házasodni de gyerek az már kell egyből..
2018. aug. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Foglalkozni? Jah! Meg ne haragudj. Ha neked az nem foglalkozás, hogyha az ember le akar ülni filmet nézni a párjával és vagy elmenni valahova. Azt minek hívják? Azt hogy ő erre mindig nemet mondott, arról nem én tehetek. Nyilván én is hibás vagyok valamilyen szinten. Azt nem állítom, hogy nem vagyok hibás. Bizony, kettőn áll... De én véleményem szerint próbálkoztam. Neki nem volt jó semmi. Az elhelyezésről annyit. Igen örülnék ha hozzám raknák, mivel nem kéne disznóolban élnie a gyereknek.
2018. aug. 1. 01:27
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Jaa, hogy neked csak arra van időd hogy minden otthoni dolgot az asszony nyakába szakíts. Nem csoda hogy olyat keres aki emberszámba, és nem cselédszámba veszi.
2018. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg: Ha már most sincs időd elvileg még a háztartásra sem, hogy is akarod ellátni a gyereket? Kitalálom: vagy anyádat nézed cselédnek, vagy kerítesz valami ostobácska nőt aki ellátja helyetted. De hogy te nem fogsz vele törődni, az tuti.
2018. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem azért, de ha veszem a fáradságot és elmegyel dolgozni egész nap. Akkor had várjak már el annyit, hogy rendet tartson otthon. Lehet én vagyol maradi, de szerintem ha egész nap otthon van, akkor had várjon már el annyit az ember, hogy megtartja a rendet. Nem azt mondom, ha szabadnapom nincs olyanom, hogy örülök, hogy luk van a seggemen és nem csinálok semmit. De azért általában be szoktam segíteni. Értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Ha reggel 6kor kelek, hogy elérjem a buszt és kb 21:30ra érek haza. Nagyon sok mindent nem tudnék hozzátenni a háztartashoz. Mellesleg másnap is fel kell tudjak kellni. Szerintem ezt azért te is megérted. De, ha egyszer megcsinálná a rendet, akkor nagyon nem lenne más dolga. Max délelött talarítani kicsit, aztán a dél, délután az övé. Szerintem nem lenne megeröltető.
2018. aug. 1. 02:00
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Ne akadj ki ezen, újabban a kérdező a hibás mindig ! Ilyen témákhoz a városi nők írnak , akik a férjükből csináltak egy papucsot, mert amíg ők műkörmöshoz járnak addig a munkából hazaért embert takarít meg főz...


Joggal várod el, hogyha tényleg ennyit dolgozol akkor rend legyen és étel az asztalon! Viszont lehet ezért is ment gajra a kapcsolat mert sokat dolgozól. Én minden képpen felhasználnám a bíróságon a képeket, de azért ne felejtsük el azt sem, hogy elmondásod szerint nincs időd semmire. Lehet a gyereknek ezúton míg ovis/ iskolás korú nem lesz jobb helye lenne a anyjánál.

2018. aug. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!