Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknál a nem kap meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknál a nem kap meg mindent miért egyenlő azzal, hogy nem alanyi jogon jut szexhez?

Figyelt kérdés

Sok esetben az a probléma, hogy észre se veszik, mennyi mindent nem kap meg a nő a kapcsolatban. Akkor se érdekli, ha minden nap téma.

Egyedül akkor veszi észre, hogy gond van, amikor a nő részéről kihűltek az érzelmek, és már a látszat kedvéért se képes vele lefeküdni. De akkor se azon gondolkodik, hogy esetleg a kapcsolattal hol lehet a gond, hanem elkezdi magát sajnáltatni, és szeretőt keres.

Természetesen teljesen meg van győződve róla, hogy ő semmiben nem hibázott, csak a nője bunkóságból vonja meg a szexet.

Mintha azt hinnék, hogy a házasság azt jelenti, hogy a nő köteles szexelni, akkor is, ha nem élvezi, ha bunkó vele, ha csak használja a hüvelyét. És csodálkozik, hogy nincs szex...



#szex #szexuális segédeszköz #Házastársi kötelesség #élvezet nélkül is kötelező #amíg minden lyukat megtömhet addig boldog a házasság
2018. aug. 1. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Mert sok férfit nem érdekel az hogy az állítólagos szerelme kielégül-e

Pláne ha a ferfiak agyban lecseng a rózsaszín köd utána már csak az számít neki hogy ő neki meglegyen a napi kis orgaznusa ami JÁR neki hat a nő azért van hogy kiszolgálja a férfi szexuális igényeit

Aztán csodálkoznak a ferfiak hogy amikor a nőben is lecseng a rózsaszín biokemeia köd akkor már nem igazán van kedve a kötelező szexhez ami csak a férfiaknak jó mert általában az aktus során a férfi 10/10 van orgazmusa nőknek jó ha 10/ 1 vagy 2

Férfi utána már nem úgy foglakozik a nővel össze csapja a szexet , orálisan sem akarja nagyon kenyeszteni a nőt csak durr bele a közepébe

Ebbe un bele sok nő ezért van hogy egy idő után már nincs kedve szexelni a nőnek mert nem kapja meg azt a gyönyört az agyban ami kell neki

Persze a férfit ez nem érdekli hogy a nőknek sokkal nehezebb elérni az orgazmust több idő kell konkrétan meg kell szenvednie egy nőnek az orgazmusert

Nem hogy mjnenet megtenne hogy tényleg az állítólagos szerelmének is ugyan olyan jó legyen a szex mint neki

Nem a férfi onzo és a saját 2 perces orgazmusat hiányolja mert ő férfi neki ez jár

Nőnek is ugyan úgy jár minden szexnel az orgazmus csak sajnos az átkozott biológia jól kicseszett velünk nőkkel mert nekünk nem megy egy csettintesre mint a férfiaknak

N-24

2018. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*kényeztetni
2018. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez így mind oké, de pont ezért nagyon fontos a kommunikáció. Mondjuk ezt könnyebb mondani ,mint megtenni olyan kapcsolatban ahol ez eleve nem működik. A tipikus példa erre a passzív agresszív pár aki mindenen megsértődik és így a másik fél folyamatosan arra figyel, ne bántsa meg. Ebbe anno mi is beleestünk a férjemmel. Nagyon súlyos problémákhoz vezetett, hogy folyton a lelkivilágát óvtam, mert mindenen besértődött, duzzogott, mint egy gyerek,amőgy is depressziós lett meg pánik beteg, önmagamat utáltam hogy "zaklatom a hülyeségeimmel", de ez hatalmas hiba és öngól volt. Tapasztalatlan voltam és mindent jól akartam csinálni, de hagytam, hogy a kommunikáció leálljon, mert túl óvtam őt...de mitől? Most már látom, hogy ez volt a baj. Viszont ez sokszor későn derül ki, az ember szerelmes, nem biztos hogy jól kezeli a helyzetet. Egy tuti biztos: ha már nincs szex, az baj, alaposan meg kell beszélni és aztán mérlegelni, de meg kell próbálni nem eljutni odáig.
2018. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3: Nálunk is ez volt a gond. Eleinte őszintén elmondtam, hogy nekem több előjáték kell, hogy nem tudok elélvezni, ha csak bedugja. Erre besértődött, és még én voltam a selejt, amiért két perc húzgálás szárazon nem elég.

Aztán a következő fokozat volt, hogy belép, és egyből kötekedik. Ha nem velem, akkor a gyerekekkel. És csodálkozik, hogy nem ugrok rá, mikor végre alszanak.

A végén szólni se volt kedvem hozzá, mert minden arról szólt, hogy elkerüljem hogy veszekedjen. Mindenre helyeselni kell, különben ugrik.

Aztán persze, hogy nincs már szex, hisz egy légtérben meglenni se tudtam vele. Régóta nem kívántam, nem esett jól a szex.

Aztán meg még ő csodálkozott, hogy válni akarok. Igazából akkor is válni akartam volna, ha nem lép félre. Ő pedig még így sem.

2018. aug. 1. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem a megcsalásnál romlott meg, hanem jóval elõtte.

Csodálom, ha valaki tūri, hogy nem figyelnek rá, “minden nap téma”, mégsem érdekli a gondod. Erre nem a szex megvonása lenne a reakcióm, hanem szakítás.

Legalábbis a leírtak alapján elég kiábrándító kapcsolatnak tūnik.


Amirõl írsz, az nem a “férfiakra” jellemzõ, hanem a párodra. Nem értem, hogy mért csinálsz általánosítást a kérdésbõl.

Lényegében együtt vagy valakivel, akit csak a szex érdekel. Mit vártál?

2018. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

#4 A helyedben nekem nem a megcsalás lenne a legnagyobb bajom, hanem az, hogy együtt vagyok egy érzéketlen férfival.


Nem filóznék rajta, hogy mit gondolhat egy ilyen férfi.

2018. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert a ferjed egy egyszeru ember, aki magabol indul ki, es el se jut a tudataig, hogy a nok maskent mukodnek, mivel semmit sem tud a nokrol. Neki nem kell elojatek, es eleg 2 perc is - ezert azt gondolja, hogy ha te nem igy vagy ezzel, akkor frigid vagy. Neki nem szukseges erzelmileg kotodnie ahhoz, hogy szexeljen, es kieleguljon, igy rolad se feltetelezi ezt, hanem mintegy megerositesnek veszi azt, hogy frigid vagy, hisz nem vagysz az orgazmusra. Az el se jut az agyaig, hogy vagysz ra, kepes is vagy ra, csak az o viselkedese miatt nem tudsz oda eljutni. Az o fejeben a te testednek ugyanugy kene mukodnie, ahogy az ovenek. Sajnos az egyszeru, buta ferfiakban tulteng az egoizmus, keptelenek belatni, hogy valamit nem jol csinalnak, inkabb a masik embert hibaztatjak.
2018. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok általánosítani.

De most ide linkeljek 10 kérdést, amit férfi írt ki, hogy nincs szex, és ilyenkor jogos, ha szeretőt keres?

10 elég? Keressek 100-at? 200?

Neked egy ismerősöd sincs? Senki se vàlt el mostanában? Mi is volt az oka?

Nálad sose próbálkozott házas férfi? Egyszer se jöttek a sablon dumával? Válni persze nem akar, csak ingyen kéne egy készséges prosti, burkoltan megfogalmazva.

Sose hallottad, hogy azért nem akar gyereket, mert utána más lesz a szex? Mert a gonosz, önző nők ilyenkor mernek a babával is foglalkozni.

Sose hallottál olyat, hogy ha nincs orál-anál, akkor nincs kapcsolat, és ne csodálja, ha megcsalják? Bakker, nők is ezen rugóznak.

Egy férfi számára a fix kapcsolat = fix punci. Csak szex. Az már egy fejlettebb verzió, ha mellette elvárja azt is, hogy főzz és takaríts, de a szexet akkor is úgy képzelik el, hogy az jár.

Hány olyan eset van, mikor a terhesség és a gyerekágy alatt csaljàk a feleségük, mert nincs szex.


Amelyik nem teljesen impotens, az ilyen.

2018. aug. 1. 11:16
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem mind, de sajnos a nagy reszuk valoban ilyen.
2018. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez, amit leírtál, nem nemi jellemző, hanem nárcisztikus személyiségzavar.
2019. júl. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!