Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egyszer lesz Barátnőm hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer lesz Barátnőm hogy mondjam el neki hogy szuz vagyok? 21f

Figyelt kérdés

Ma mar szerintem szoba se allnak olyannal vagy nem tudom... meg honnan tudhatom hogy eleg leszek neki es mikor talalna jobbat?

Van esely ra hogy nem kerdezi meg?



2018. aug. 2. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első előtt feljött ez a téma említés szintjén, de mivel én is szűz voltam (22 évesen) meg ő is, nem volt belőle semmi gond, nyilván. Mondjuk ha 26-27 évesen lett volna, akkor gyanakodtam volna valami rosszra, de ha az ember a másik személyiségébe szeret bele és komolyan gondolja a dolgot, akkor ez nem hiszem, hogy gond lehet. A szeretkezést együtt a legjobb gyakorolni. :)
2018. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jajugyanmár, mindenki volt egyszer szűz. Én is az voltam még 21 éves koromban, nőként.

És igen, van esély rá, hogy nem kérdezi meg, egy átlag lány nem ezzel fogja kezdeni az ismerkedést... ha pedig már vagytok olyan kapcsolatban, akkor semmi gondod nem lesz azzal, hogy hogyan mondd el neki.

2018. aug. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De lesz... felnek akkor is ha egyutt lennénk. Felnek elmondani. Nem akarok beégni
2018. aug. 2. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz ennyire rá. Már az első randin azon fogsz agyalni, hogy mi van, ha rákérdez. Ezzel fogod elcseszni. Ne tulajdoníts nagy jelentőséget neki, felesleges.
2018. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam, mikor összeismerkedtem egy sráccal, ő 20 volt akkor. Nekem meg se fordult a fejemben, hogy szűz lenne, magától mondta el. Összejöttem vele. Nem tartott sokáig, 3 hetet voltam vele, de végülis lefeküdtünk. Nekem ez egy jó emlék összességében, nagyon igyekezett, szűz létére jobban oda figyelt rám, mint sok tapasztalt pasi, nem emiatt nem lett belőle tartós kapcsolat, de utána sokáig beszélőviszonyban maradtunk. Azóta menyasszonya van.


Ezt azért írtam le, mert 21 még nem számít extrémnek, simán lesz olyan, akit nem ez fog érdekelni.

2018. aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elso randin azert nem... de tudom hogy kapcsolaton belül nem merném felhozni a szex temat.. tudom röhejes de ennyire felek
2018. aug. 2. 17:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek mondanád el? 😁
2018. aug. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha normális lesz, értékelni fogja! ;)
2018. aug. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. En szivesen vettem volna el szuzesseget, de nem ugy alakult. Szerintem jo kihivas is lehet.
2021. ápr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!