Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tudják színlelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tudják színlelni a sirást?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért ne tudnák. Aki ilyen manipuláló, bűnöző típus, az simán.
2018. aug. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
nem. meghalt a család kutyája, és 28 évesen úgy bőgtem, mint egy kisgyerek. :( ez jön!
2018. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%

Én nem tudom sajnos. Pedig néha jól jönne. :D de a profi manipulálósoknak ez nem jelenthet akadalyt.

De ha egy állatos videót látok, vagy nézek, amiben az állat szenved....a Niagara elbújhat. 😭😭😭

2018. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A párommal szakitottam tegnap (rengeteget ok miatt) és elsirta magát majd fél perc múlva már semmi nem volt mikor mondtam hogy ezt komolyan mondtam vége ismét elsirta magát ezt ismételtük párszor. Nem tudom eldönteni őszinte volt e
2018. aug. 2. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:

Ikkkennn...;(

[link]

2018. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Aki nem szinleli, annak maximum amikor könybe lábad a szeme, már fordul is el, és megy el, hogy ne lásd, vagy nem birja megállítani és csak folyik neki, de már fordul is el, és megy el.
2018. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

*majd fél perc múlva már semmi nem volt


Ez csak szinház, semmi más.Manipulálni akar.Ha egy féfi valóban elsírja magát az nagyon más.

2018. aug. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy nőért, vagy a szüleim temetésén nem ment a sirás.

Viszont minden állatom elhullását megsirattam. Természet film, mese film is elő hozza a sirást belőlem, de még a nyálasnak nevezett filmek is.

2018. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudják színlelni. Ahogy meg leirtad a szitut, egészen biztos csak színház volt, manipulálás. Ne dőlj be neki!
2018. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha őszintên szivből jön akkor nem tudjàk szinlelni plàne ha az oka egy àltaluk szeretett nőért törtênt .
2018. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!