Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, külsőleg és belsőleg is egyaránt. Imádjuk egymás társaságát, sokszor találkozunk, egész nap beszélünk. Volt csók és a többi. Szóval kimondatlanul is de együtt vagyunk. Viszont va egy kis gond, ami arra késztet hogy segítséget kérjek. Ahogy írtam, tetszik kívül, belül. De..a hangjától fel áll a szőr a hátamon. Nagyon férfias, mély hangja van, néha amikor telefonon beszélünk, nem hiszem el hogy ő az. Mielőtt jönnének, nem, nem volt pasi. 18 a csaj. Megszokni ezt nem lehet, viszont ezen kîvül ténykeg nagyon tetszik.

2018. aug. 2. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen felesleges dolgokkal ne foglalkozz, főleg hogy úgyse tudsz rajta változtatni. Ha tetszik, megszokod :) Ne rágódj rajta, nem tehet arról hogy ilyen a hangja. Légy boldog vele!
2018. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Másodlagos hermafrodita a nő, ami akkor fog kiderülni, ha majd a gyerek téma előjön, és csinálnak neki egy UH-ot, és nem lesz méhe.



És ezt vedd 100%-ra.

2018. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem ő számodra az igazi.

Mert akkor ilyen aprosagokon fent se akadnál. Érezzétek jól magatokat, csak idő kérdése mikortól fog elkezdeni zavarni a hajszíne, lábmérete etc etc

2018. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Héliumos lufi a megoldás.
2018. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 Tehát meg van minden neki kivülről ami kell egy nőnek, sőt az ilyen emberek tesznek sokkal többet bele a kinézetükbe, de belül sem férfi, sem nő.
2018. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

IHHJJJJ haver!!!!!

Totalisan megertelek. Eskuszom. Pont ez volt velem. Neten ismerkedtem egy lannyal....tok jo volt minden, felhivom es amikor beleszolalt....kesz, #fejbelovommagammostrogton

Es en aradoztam neki, hogy gyonyoru, kulso, belso, “ne szegyeld magad te Istennő” igy vagy jo nekem ahogy vagy. Erre a hanga....es en felbiztattam ot, hogy tetszik, bejon, mert volt egy kis sulyfeleslege, ami nekem ideal!!!!! Es aradoztam magamrol, hogy nekem a belso szamit, meg ha a kukso is szamitana nem lenne baj, mert o nekem pont az idealom.

Aztan telefonbeszelgetes utan, csak ulltem a kietlen ures szobaban, estig....vegul hivatkoztam valamire, hogy megsem, hagyjuk....


Hogy erzed? Eltudod fogadni ezt? Vagy...?

2018. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem tudom hogy apróság-e, hisz mégis azt hallom a legtöbbet. Haza mentem a családomhoz, ki kell hangosítanom a telefont telefonálás közben mert valamiért úgy lehet hallani a másik felet, szüleim nem ismerik még őt, miután letettük, anyum megkérdezte hogy miért beszélek így fiúkkal. Szóval nem kismértékben férfias a hangja. De ezek szerint csak nekem nagy dolog ez a hang téma.
2018. aug. 2. 21:29
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, nagyjából ugyan ez a helyzet. Csak én adtam esélyt a találkozásnak és nagyon jó volt vele lenni. Gondoltam telefonban jobban torzított a hangja, amúgy js szar a hangszóróm...de nem torzított sokat, nagyon nem. Fogalmam sincs hogy eltudom-e fogadni, hisz ha beszélünk valakivel, azt halja hogy kis túlzással egyforma férfias hangunk van.
2018. aug. 2. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Jártam így egy sráccal annakidején, akit neten ismertem meg, de az első telefonhívás során őszintén elmondtam neki, hogy sajnos nem jön be a hangja és ettől nem tudok eltekinteni. Megértő volt, mert mondta, hogy más nőknél is volt már ilyen vele, mert neki meg túl lányosan nyávogós alaphangszíne volt.


A helyedben őszinte lennék vele minél hamarabb.

2018. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Annyira sajnalom. Mert ez olyan amin meg valtoztatni sem lehet. Es nem tud mit tenni.

De a megszokas is nagy ur az embernel. Szoval lehet idovel hozzaszoknal. Nem?

De ha meg felhozod neki a hangjat, akkor meg azzal lehet, hogy osszezuzod a lelkivilagat. De az oszinteseg mindenekelott....lehet, szakit veled, marcsak ezert is, hogy ne kelljen hallanod a hangjat, de megalabb oszinte voltal.

De konstatald azt is, hogy alig van nornalis, kedves, huseges lany. Es nagyon nehez talalni....normalisat, szerintem. Gondolkozz el ezeken. Es donts. En kivancsi vagyok, hogy alakul/t. Megirhatnad nekem privatban majd.

2018. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!