Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kellemetlen volt ez a helyzet? Mi lehet ezek után a véleménye a baratomnak?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. egy hónapja vagyunk együtt most volt nálunk másodjára. A meccse után találkoztunk 9-kor, de mivel rengeteg volt a szúnyog megkérdeztem anyát, hogy bejöhetne -e. Megengedte bejöttünk. Aztán vacsiztunk mikor anya lejött hozzánk csevegni. Egy vékony feneket sem takaró ujjatlan, pántos hálóingben, meg egy rövid shortban. A hálóinggel csak az volt a baj, hogy teljesen átlátszó volt és hát lényegében látszott teljesen a bimbója meg az egész mell formája.

És én ezzel igazából akkor nem foglalkoztam. Csak másnap megkérdezte, hogy nem volt -e baj. Erre én csak azt tudtam mondani, hogy hát nem tudom engem nem zavart, mert sokszor láttalak már így,de mondjuk vicces, hogy a saját barátom hamarabb látta így az anyukám, mint engem:D.

Én nem szoktam apa előtt olyan ruhában lenni, hogy látszik a mellem, soha nem látta ruhán keresztül a mellbimbóm. A nővérem barátja előtt sem vagyok úgy sohasem.

Alapból elég szégyellős vagyok. Nekem elég kicsi cicim van. Míg anyának hát C -s formás feszes mellei vannak, és irtó jó alakja így 45 éves létére is :D

Barátom előtt én mindig nagyon visszafogott voltam és mindig zárt felsőben vagyok előtte. A mellemhez még sosem ért hozzá. Neki még nem volt barátnője, hiába 21 éves már.

Nem tudom ti nektek mi a véleményetek erről az egészről?

Ciki, nem ciki? Foglalkozzak vele vagy ne? Ti hogy szoktatok lenni otthon? Vagy voltatok mikor még szüleiteknél laktatok?

Én tartom magam ehhez és biztos,hogy ha egyszer a gyerekem haza hozza a szerelmét felveszek egy melltartót es nem a legszexibb hálóingemben megyek oda hozzájuk:/.

Bar tény hogy az en hibam is volt, mert este már abban van es azt csinál az anyukám amit csak akar. De direkt megkérdeztem, hogy jöhet -e.



2018. aug. 2. 21:42
 1/8 A kérdező kommentje:
20L 21F
2018. aug. 2. 21:43
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Anyád el akarja szedni tőled a palidat. Légy résen.
2018. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
22 éves srácként csak annyit tudok mondani, hogy feltűnhetett neki, ha véletlenül a látóterében volt édesanyád bimbója. Ellenben nem szándékosan nézhette, már ha látta egy kicsit. És téged választott, még akkor is, hogy észlelhette azt, hogy nincsen nagy melled vagy esetleg a tükörből visszatekintő személyt és a testedet nem kedveled valami nagyon. Talán ez adna neked egy kis önbizalmat a testeddel kapcsolatban😄
2018. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem ezen ne stresszelj, ne foglalkozz vele. Bár az érdekes számomra, hogy anyukád így volt "felöltözve", ahogyan neked is, de egyébként így szokott járkálni?

Egyébként sajnos a kényelmes pizsaáim kissé nagyok rám, így néha előlibben belőlük a mellem, de ha bárki van nálunk, akkor nem vagyok ebben, hanem felveszek valamit, ami takar. Engem frusztrál, én is szégyenlős vagyok viszonylag. :-)

2018. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Rendben nem foglalkozom vele. :) Már csak este szokott így lenni ált fürdés után.
2018. aug. 3. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Hadd legyen már munka fürdés után a SAJÁT OTTHONÁBAN abban, amiben akar!


Én is melltartó nélkül flangálok este vagy nyáron fürdőruhában napközben és full nem érdekel, hogyha a gyerekem barátja meglát így.


A hét 5 napján, 8-10 órában szoknya- blúz, melltartó, harisnya, ha hazamegyek, akkor hadd viseljek már azt, amit akarok.


Nem fogok még este is melltartóban parádézni, mert ott a lányom barátnője vagy épp a vőlegénye.

2018. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értettem,köszönöm a válaszokat. :)
2018. aug. 3. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz hogy anyád egy polot nem volt képes felvenni , és ott mutogatta magát a lánya pasijának.
2018. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!