Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar a párom múltja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar a párom múltja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit zűrzavar van még a fejemben nekem is, de az a lényeg hogy egy friss kapcsolatról van szó, és annyit tudok a barátomtól hogy az előző barátnőivel nem védekezett. (velem szokott) de totál zavar hogy most velem van, és régen meg másokkal érintkezett. Azért nem értem magamat sem most, mert nekem is van múltam, én is feküdtem már le mással igaz mi védekeztünk nagyon ritka volt ha nem... Mi lehet az oka hogy zavar engem vagy hogy tehetnék ellene? Neki egyébként már rég nem volt senkije, mindenki átverte és inkább nem foglalkozott senkivel, hosszú idő után kerültem az életébe, de szeret ezt biztosan tudom. Előre is köszi a válaszokat! :)

21/L



2018. aug. 2. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy szeret, még átadhat neked bármit.

A legjobb az lenne, ha elmentek ketten STD szűrésre, mindketten megcsináltatjátok, és megnyugszol.

2018. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem amiatt vagyok ideges hogy elkapott valamit... Egyszerűen zavar hogy más nőkkel is lefeküdt pedig én is lefeküdtem mással.
2018. aug. 2. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, hogyha felrónák kivel smároltál volna régen hiszen nyelve a szádba volt . Nem csak a szája volt másban , de lényeg lényegében ez van. Általában a másiknak kellene fontosnak lennie akkor és most nem az előéletnek....
2018. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Azt hittem ilyenek csak a fiúk között vannak. Beszarás.
2018. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha te is lefeküdtél már mással, akkor légy szíves és ne cseszegesd ezzel azt a nyomorultat, mert egyszer csak tele lesz a hócipője a hülyeségeiddel, és otthagy a francba, de meg is érdemled!
2018. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
feküdj le te is más nőkkel, akkor kvittek lesztek.
2018. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!