Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal tönkrement az életem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal tönkrement az életem! Már a szülrim is kezdik belátni hogy ez így nekem pokol! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap akkorát veszekedtünk hogy egész éjjel sírtam virrasztottam sírtam felváltva!

Ma este megbeszéltük otthon lesz de mire hazaértem se híre se hamva!

Gondolhatjátok milyen borzasztó érzések kavarogtak bennem!

Miközben ő mint kiderült halál részegre itta magát!

Most hívott hogy már fáradt stb.

Mert én közbe eljöttem anyumékhoz..

és megígérte eljön értem de sehol...

apám szerint nem sok férfi tesz ilyet a terhes párjával hogy se szó se beszéd nyomtalanul eltünik!

Pedig eddig apám is szerette de most ezzel előtte a cérnát!


2018. aug. 2. 22:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem azt mondta egészen konkrétan hogy menjek haza mostmar otthon van

Vagyis en gyalogoljak haza az ejjel kellos kozepen ezek utan

2018. aug. 2. 22:31
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyen kíméletlen velem?
2018. aug. 2. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon értem mi konkrétan a kérdesed, de én azt mondom minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, néha hegyek. Mivel úton van a közös babátok mindenképp meg kellene probálni helyre hozni a dolgokat. Gondolom nem vállaltál volna gyereket vele, ha eddig is rossz lett volna a kapcsolatotok, így biztos van megoldás a gondjaitokra.
2018. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Sok választásod nincs. Vagy maradsz egyedül terhesen, vagy a gyerekre hivatkozva bebetonozod magad egy pocsék házasságba. Esetleg megvàrod, amíg kidob ő.
2018. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gyereket csináltatok, akkor mindkettőtöknek fel kéne nőni. Veszekedtetek egyet, és már tönkre is ment az életed. Te rohansz anyuciékhoz panaszkodni rá, ő meg leissza magát. Felelősségteljes gyerekvállalás. Ezt nektek kéne megoldani, nem a szüleidet uszítgatni. Vagy maradj otthon anyuciéknál és neveld egyedül a gyereked, ha a pároddal pokol az életed.
2018. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te tegnap is írtál már ki kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


Nem sajnállak.

2018. aug. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt a gondosan kifelytett kérdést... Játszodjuk azt hogy beleképzelünk bármit, szerintem azzal van a gond h a franciák nyerték a vbt
2018. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?


Reméld, hogy van reinkarnáció, mert ezt az életet nagyon elszúrtad, hogy teherbe estél egy olyan pasitól, akinek annyira sem számítasz, mint a légy piszok.



Gratulálok, kiváló választás volt, bozonyára a többi próbálkozót túl unalmasnak találtad, hát most nem unatkozol.

2018. aug. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!