Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha kiderülne hogy a párotok füvet sziv?

Figyelt kérdés
Én vagyok lemaradva és ez tényleg normális dolog? Vagy mi a jò benne?
2018. aug. 2. 22:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Semmit, kérnék tőle. A közhiedelemmel ellentétbe mondanám, hogy a fűtől az ég világon nem lesz senkinek semmi baja. (Számos olyan dolog van aminek sokkal több ember a rabja és sokkalta károsabb, mint a fű. Ilyen például az alkohol.)
2018. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Én meg cigizek. Nem sokkal rosszabb,csak a cigi valamiért legaláis a fű meg nem. Nem díjaznám hogy illegális dolgot csinál és dílerekkel seftel.
2018. aug. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Kérnék tőle. De komolyan ha ezt élvezi csinálja :) Nem egy lecsúszott herkás....
2018. aug. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem zavarna meg semmi de van egy 15 hònapos kisfiunk és azért nem.ebbe kellene.felnönie
2018. aug. 2. 22:45
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsére még csak 4 hónapja ismerkedtem a sráccal, amikor bevallotta, hogy az eltűnések oka a fű party a haverokkal. Utólag sok minden dolgot megmagyarázott, miért volt annyira szétszórt és furcsa a viselkedése vagy csak nemes egyszerűséggel miért volt a spermájának annyira keserű íze. Összegezve nem emiatt, de hozzájárult ahhoz hogy normális kapcsolatot nem tudtam vele kialakítani. Szakítottunk, barátok maradtunk azóta majdnem sittre is került mert beszívva vezetett. Te tudod mi fér bele neked, részemről nem fér bele.
2018. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A lényeg az ma takaritás közben megtaláltam a szekrényben.. Meglepödttem rajta de nem.akadtam ki meg semmi... Mikor hazajött a munkábòl megkérdeztem hogy miért titokba szivja annyit mondot nem akkarta hogy agodjak vavg tùl gondojam a dolgot mert a mai világba az emberek meghallják hogy fü egyböl elkönyvelik drogosnak és ö ezt nem szeretné... Kérdeztem.töle hogy miòta csinálja azt mondta nem.rég òta ennyivel anyiba is maradt a beszélgetés.ròla
2018. aug. 2. 22:49
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
az ha be volt erősen tépve nem csak fű volt ;) ne általánosíts az igényesebb füvesek nagy része teljesen normális nem suttyó életet él. persze vannak akik herbálhoz meg ezekhez a hulladékokhoz nyúlnak aztán romlik az életszínvonala.....fű ás fű között is különbség van....
2018. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kérdezttem töle hogy csinál mást is? Mondta hogy nem csak néha elszi egy szállal...
2018. aug. 2. 22:57
 9/20 A kérdező kommentje:
Akkor hagyam rá a dolgot?
2018. aug. 2. 23:01
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
amíg nem szétszórt és agresszív lényegtelen nem , de ?
2018. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!