Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy gondolat ebben a filmben, Csak egy kis pánik 1999. ‧ Vígjáték/Krimi, amit nemrég újra megnéztem, és nem hagy nyugodni belőle egy gondolat, gondoltatok már arra, hogy mikor a feleségetek "lerendez" a szájával ott lent, ami persze akkor ott nagyon jó, de aztán meg megcsókol, az ebédedet főzi, kóstolja, és a gyermekeidet csókolgatja, nem érzitek ezt borzasztó önzőnek, tarthatatlanak, én többet nem engedem ezt meg magamnak, ez annyira nyomorult dolog, ezt nem volna szabad másnak sem csinálni
2018. aug. 2. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fogmosás , szájvíz ......
2018. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Van ám olyan, hogy tisztálkodás.
2018. aug. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én is gondoltam már erre, egy lázas éjszaka után nézzem ahogyan a három gyermeket kényezteti, puszilgatja, azt hiszem nincs az a higiénia ami a tudatomból kimosná a tényt, hogy nemrég még a szájában volt és lenyelte...
2018. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A gyerek meg ha félre nézel 3 másodpercre, hangyát, homokot, kutyaszart, saját taknyát veszi a szájába ő meg azzal csókolgat titeket. Egyeztünk inkább ki egy döntetlenben, mert ez már annak a bizonyos lónak a túloldala. A történet margójára. Tudtad, hogy egy petesejtből, meg egy pofányi "habcsókból" lettél és anyukád punciján jöttél ki, 9 havi ott tartózkodás után. Fujj. Ne tedd ki ennek a világot. :D

32/f

2018. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de mivel a férjem is igen tevékeny a szájával, azt hiszem, tudok válaszolni. Egyrészt fogmosás, arcmosás... másrészt a gyerekeket nem nyalogatjuk, az ajkak külső fele ér hozzájuk. Harmadrészt a szex egy csodálatos dolog, ami kicsit sem gusztustalan. Ha valaki így tekint rá, és másnap ez jut eszébe, hogy fúj, tegnap azzal a szájával mit csinált a másik, ott valami baj van a szexualitás megélésével.


Ennyi erővel milyen már, hogy ahová apuka beleélvezett jópárszor a terhesség előtt és alatt, ott jön ki a baba, és bizony, nyeli a trutyit ezerrel... Gyengéd császárnál szokták is kérni, hogy a hüvelyváladékkal kenjék be a baba arcát, hogy találkozzon a hüvelyflórával.

2018. aug. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

És te ennyire undorítónak tartod a saját tested egy részét? Miért lenne undorítóbb és mocskosabb az a részed, mint bármelyik más,pl a szád vagy akármi?(feltételezzük,hogy tisztálkodsz)

Te nem szoktad kényeztetni őt ugyanígy? Vagy utána elmész gyónni és nem adsz puszit a gyerekeknek?

A másik meg, nyilván nem ondós szájjal és arccal megy a gyerekeket puszilgatni sem az ebédet megfőzni.

Ez egy jó, csodás és normális dolog kéne legyen két ember közt akik szeretik egymást.

Valami gond van a fejedben a szexualitás terén, ha ilyesmiken akadsz fenn. Vagy a saját testedről alkotott képed nem az igazi.

2018. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha mondjuk töltött káposztát ennék ebédre, este leszopnálak és amiatt lennél rosszul, mert töltött káposztás lett a farkad, a kaja, amit megkóstoltam főzés közben és töltött káposztát köpködtem a gyerekeimre.
2018. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudjátok, nem a szexualitással, meg az egymás szerettével, annak kifejezésével van gond, hanem azzal, hogy a pénisz a hüvelybe való, nem pedig a szájba, különösen nem az életed társa, a gyermekeid anyjának.

Ja, és a HPV (humán papillomavírus) megteszi a dolgát, látok eleget a klinikán, és nem tudunk segíteni

2018. aug. 3. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Hű... 😄
2018. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 szerintem legtöbbször nem a nők mániája, hogy minden áron leszopják a párjukat. Semmi gond nincs azzal, ha te csak a vaginába szeretnéd tenni a farkad, senki nem lesz ott a hálószobában, aki erőszakoskodna, hogy de igenis a szájába is tedd be és élvezz bele, azt csinálsz, ami jól esik. Ugyanígy mások is azt csinálnak szexuális téren, ami őket személy szerint izgatja.
2018. aug. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!