Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az adott helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az adott helyzetről?

Figyelt kérdés

Én 20 éves nő vagyok, a párom pedig 39 éves. A korkülönbséggel nincs is bajom, mivel mindig is az idősebbek vonzottak. Na akkor lényegretörő leszek!

2 elég erős személyiségről van itt szó(én skorpió jegyű, ő pedig bika). Egy darabig nem is volt gond azzal, hogy elmentem bulizni, viszont az utóbbi 1-2 hétben szemet szúrt ez neki, hogy miért járok el minden héten szórakozni a barátőimmel. Aztán szépen megmondtam neki a véleményemet magamhoz méltóan, hogy nem mondhatja meg nekem, hogy mit csinaljak, meg hogy a barátaimat meg ne próbálja elmarni tőlem, aztán erre meg olyanokat vágott a fejemhez, hogy már nem szeretem igazán, hogy ilyeneket mondok neki. Szeretem is őt nagyon meg elég erősen vonzódom hozzá, csak kezdem azt érezni, hogy birtokolni akar ebből kifolyólag, és elgondolkoztam azon, hogyha most ez volt, akkor mi lesz így később. Voltatok hasonló helyzetben? Én közöltem vele, hogyha ezen nem változtat, akkor ott fogom hagyni, mert azzal csak engem sért, ha érzékelteti a bizalmatlanságot.


2018. aug. 2. 23:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Hisz nem is szereted...

Dugni jó vele, aztán ennyi. Látni az írásodon hogy ez van ő meg érzi ezt.

2018. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%

Kompromisszum.

Elarulok egy titkot neked. Egy fiu sem foglya jo szemmel nezni neked, hogy bulizgatsz. Errol ne is almodj, hogy majd jon egy ujabb 40-es feher lovon, vagy egy Audi a8-assal, hozzakoltozol, eljarsz az egyetemre, vagy munkaba es minden hetvegen irany a buli.

Neked nem kellene meg komoly kapcsolat. Abszolut nem. Ez az en szereny meglatasom.

2018. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Az ézéseim nagyon is erősek felé, viszont arra meg kifejezetten allergiás vagyok, ha meg akarják nekem szabni, hogy mit tegyek. Meg most 1 héten 1x elmegyek mulatni egyet, a többi napon általában vele szoktam lenni, meg azért kell nekem is a szabad tér!
2018. aug. 2. 23:47
 4/26 A kérdező kommentje:

érzéseim*

2es válaszoló: Most miért ne járhatna nekem ennyi? Az jobb ha a 4 fal között ülök otthon? Meg egy ilyen napot igenis megérdemlek szerintem!

2018. aug. 2. 23:51
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Kell neki a bulika más pasikkal rázni.

Ez jár neki! :D

2018. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%

Belém ne kössél már. 😀

Egy szóval nem írtam, hogy nem érdemled meg. Csak azt írtam, hogy a legtöbb férfi nem nézi ezt jó szemmel. De miért is nézne.

Fordítsd meg a helyzetet.

Szóval a pasid megy minden hétvégén bulizni, ha ezt téged nem zavar, akkor az azt jelenti, hogy neked ennél szabadabb kapcsolat kell, kevesebb érzelemmel, mert ha több az érzelem akkor az a kapcsolat már erősebb szövésűbb, kötöttebb. Ahol a felek inkább egymással mennek, mint egyedül a barátokkal. Megértem, hogy nem akarod magaddal vinni mert idősebb, gondolom ő sem akar menni fiatalok közé 40 évesen. Meg hát a barátok, stb. De egy kapcsolat ezzel jár.


Sok probléma van az ekkora korkülönbséggel rendelkező kapcsolatokkal. Mert van mikor a férfi a fiatal friss húst látja, mint szegény Szméagol mikor a nyuszikra néz, a fiatal nyuszi meg a védelmezőt, a biztost, a tudást, a tapasztalatot.....meg a tököm tudja mit lát az idősebben. És amikor ezek a különbségek ütköznek, akkor jön az, hogy.....pl ez amit kiírtál.

2018. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha egy 39 évesnek sikerül összejönnie egy 20 évessel, jobb, ha befogja a pofáját, mert nagyon könnyen elszaladhat az asszonyka. 20 évesen, főleg, ha egy kicsit jól is nézel ki, nyerő helyzetben vagy.
2018. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Korábban volt, hogy együtt mentünk el, de abból is csak a veszekedések voltak. Én még tök szívesen maradtam volna, ő meg fél óra után már ment volna haza, pont akkor, amikor a jó hangulatnak elérkezett a tetőfoka. Utána megegyeztem vele abban, hogy akkor megyek inkább a barátnőimmel, meg erőltetni nem akarok neki semmit sem, mert annak nincs értelme. Tök szívesen vagyok vele, csak ha állandóan egymás nyakán lennénk, az nem hiszem, hogy egészséges lenne, mert nekem valamilyen szinten szükségem van magányra, egyedüllétre, barátokra.
2018. aug. 3. 00:22
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, jól nézek ki szerintem, egy latinos beütésű csajt képzelj el, nagy barna szemek, hosszú, göndör, fekete haj.
2018. aug. 3. 00:24
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Minek erölteted ezt a fost? Latinos csaj vagy,keress fiatalos férfit ne papát,aki 39 évesen kb birtoklo szobanövényként létezik és megesz melette az unalom,a férjem idősebb nála de nem ilyen..
2018. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!