Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan vagytok, akik az elmúlt héten szakítottak, és már nem szeretnék tovább folytatni?

Figyelt kérdés

Az élet egyik legnehezebb dolga ez, ezért is kérdezném tőletek, hogy hányan döntöttek a szakítás mellett, mi volt az oka amiért már nem szeretnék folytatni az életet az elhagyott társsal, vagy akit elhagytak.

Írjatok nemet és kort is. Köszönöm



2018. aug. 3. 04:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Nálam a szakítás a bizalom teljes hiánya és sok veszekedés vezetett ehhez a döntéshez. 33F
2018. aug. 3. 04:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírásért, de már régóta éltem magyarországon, párkapcsolat miatt éltem újra 4 évet, de ennyi volt.
2018. aug. 3. 04:08
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem lehet afelé hajlik a dolog, még nem tudom. Érzem a szüleim valamiért nem úgy szivlelik mint eddig. Pedig ő sokat segít a vállalkozásban.

Ez illetve az hogy anyu kijelentette hogy barátnőm buta illetve hogy biztosan átver pénz tekintetében eléggé megingott a bizalmamat barátnőmmel és nem tudom mit tegyek..

2018. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Jaj, anyuci pici fiaaa...
2018. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem nem rég szakított a barátnőm.Hogy miért nem részletezem,nem haragba mentünk szét,friss volt a kapcsolat.Ami fáj hogy mindig a szülinapom előtt szakított velem mindenki,szóval szívem szerint neki rohannék már egy fának :D
2018. aug. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!