Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, ha a barátom nen hagyja békén az öcsémet?

Figyelt kérdés
Barátom 18 éves, és az öcsémet szokta piszkálni aki 16 éves a magasságával és a testsúlyával... Mikor nálunk van megjegyzéseket tesz, hogy törpe, meg mennyire vékony. Attól mert ő magas és van ideje magával foglalkozni nem hinném bántania kéne az öcsémet szavakkal. Még nem beszéltem erről a barátommal mert nem akarom megsértődjön mert szeretem, azért érdekelne mit tudok csinálni.
2018. aug. 3. 04:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
Megmondod neki, hogy vagy tiszteli a rokonaidat, vagy úgy kivágod a lakásból, hogy csak úgy nyekken.
2018. aug. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
Fura, hogy szarsz tőle. Ki az állandó, a fontosabb? Barátod vagy öcséd? Nem kéne, hogy kérdés legyen. Ha a rokonaidat nem tiszteli, idővel téged sem fog. Én pofán vágnám úgy a barátodat, hogy a takony menetet vágna a nyakán.
2018. aug. 3. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Szegény öcséd... neked fontosabb egy hülye farok mint a saját testvéred..m
2018. aug. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretjük egymást barátommal azért fontos...lehet beszélnem kéne vele.
2018. aug. 3. 05:44
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

és te még nem beszéltél a barátoddal erről??? amikor ott vagy és szemétkedik az öcséddel, csak csendben ülsz és hagyod?


elhiszem, hogy szereted a barátodat, de az egy nagyon kaki kapcsolat lehet, ahol az egyik fél nem mer rászólni a másikra, ha paraszt....mert attól fél, hogy megsértődik o.0

2018. aug. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Igazi családi sz.rfészek. Te hány éves vagy? Öcséd nem küldött még el téged a francba a barátoddal együtt? Azért én nem tűrtem volna akkor se, de nekem annó nővérem barátai (már akit hazahozott) normálisak voltak, próbáltak bevágódni, a családban is. Nem hogy basztattak volna... Nem tudom milyen csávóval vagy, de nem tervez hosszútávra veled, úgy néz ki.
2018. aug. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Állíts fel egy fontossági sorrendet. Szegény öcséd mindig ott lesz, míg a pasik jönnek mennek... Én tuti kivágnám a lakásból ha sértegetné a testvérem.
2018. aug. 3. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de hogy tudsz szeretni egy olyan embert, aki bántja a saját testvéredet? Nem LEHET, hogy beszélned kell vele, hanem BIZTOS. Akkor rögtön, az első alkalommal szólnod kellett volna. Hihetetlen kuka lehetsz.
2018. aug. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Te lány, a család az első! Ez mindig így kell hogy legyen, akármilyen félisten a barátod. Nem csak, hogy nem tiszteli a családod, de bántja is a gyengéket. Mindkettő miatt lapát lenne nálam. Beszélj vele azonnal, hogy állítson magán, mert még egy ilyen és kivágod mint macskát sz..rni. Vannak konfliktusok amiket köteles vagy felvállalni még ha az a kapcsolatot veszélyezteti is. Kulturált emberrel ezt meg lehet beszélni, a barátod mondjuk pont nem az de nem akarom ismeretlenül ennyire leírni.
2018. aug. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Aztán MIT SZERETSZ EZEN A BUNKÓ GYŐKÉREN?? "Amúgy rendes!"? Aha, mesélj még!
2018. aug. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!