Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igényli ezt?

Figyelt kérdés

A párom miért gyűlöli,ha megkérdezem,mi baj?

Szoktam látni,és már szólt érte,hogy ne kérdezgessem,kész.

Ez mit jelenthet?Tipp?


2018. aug. 3. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit jelenthet? Azt hogy idegesíti ha nyaggatod...
2018. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Fura egyén, az biztos. Olyan, mint Chuck Norris, aki mindig mindent egyedül megold.

De mi van, ha vaj van a hátamögött, és nem akarja, hogy kiderüljön, ezért hárít?

2018. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem is idegesit az amikor feszült vagyok vagy van valami problémám ha azzal nyaggatnak hogy mi a baj , mi a baj, pláne úgy hogy nem akarok róla beszélni.

24N

2018. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nyaggatom,csak amikor látom,hogy MINDENRE rányomja a bélyegét és nem képes róla beszélni,vagy valamit mondani,akkor az felbosszant sokszor.

Nem lehet húzni sem a dolgokat,mert mind a kettőnknek a kedvét elrontja.

2018. aug. 3. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem pár kapcsolat , de szobatársamat is úgy bosszantottam még jobban ha ideges megkérdeztem tőle ideges vagy ? akarsz beszélni róla ? :"D embert egyszerűen még jobban felhúzza ha feszegetik a dolgokat ez ilyen csak jobban pattog rajta.
2018. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért idegesíti, mert valószínűleg tényleg nincs semmi baj, csak fáradt, nyűgös, rosszkedvű. Ilyenkor én is kivagyok a "mi a baj?" kérdéstől, főleg, ha a másik erőszakoskodik, hogy "de látom, hogy baj van", mikor nincs is. Azért ebben a férfiak elég jók :D. Nem kell túlkombinálni, mindenkinek vannak rossz napjai, ilyenkor csak nyugira vágyom. Ha van egy kardinális probléma, azt úgyis megosztom a párommal.
2018. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csak mindig azon vagyok,hogyan segíthetnék neki.De akkor kicsit hagyom nyugizni !:)

2018. aug. 3. 10:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy túl "sűrű" vagy neki, nem kell ezt kérdezgetni, hogyha nem igényli, sőt egyenesen idegesíti...
2018. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha neki jobb ha te sz**arsz rá, hát istenem, akkoe azt fogod tenni.

Hosszú távon persze semmi jót nem von maga után, de az majd a jövőben kiderül, hogy hogyan alakul majd a kapcsolatotok.


Mindent nem lehet így elintézni. Főleg ha együtt fogtok élni.

2018. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnos bennem is felmerülnek ilyenek.

Egy ideje van ez,szóval hagyok neki egy kis időt,hátha csak időszakos ez az állapot.

2018. aug. 3. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!