Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A barátnöm mostanában kitalálta, ne hívjam meg semmire se, mindent megvesz és kifizet magának, ajándék se kell neki a születésnapjára, soha ne vegyek neki semmit.


Először azt hittem, nem gondolja komolyan, de minden nap rádöbbenek, hogy külön fizetünk a kasszánál, ha mégse így lenne, 80 forintos vizenek is megadja az árát. Eddig eljártunk moziba, strandra, színházba, étterembe. Hol ő fizetett, hol én.


Nekem ez nagyon rosszul esik, ha megkérdezem, miért, annyit mond, nem a férje vagyok, meg ő így szeretné. Szóval nem tudom a tényleges indokot.


Csak én eddig azon voltam, mindent megadjak neki, amire vágyik, - nyilván elkényeztetve nem volt - de akkor is rosszul esik ez nekem. Ha szóba hozom, hogy miért, akkor mindig azt mondja, én nem tisztelem a döntését, ha ez így marad, akkor sose látom őt többet, ennyi választ ad mindig.



2018. aug. 3. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

lehet hasonló cipőben jár mint én, előző kapcsoltban fel lett hánytorgatva pl egy 80 forintos víz is.

Az új páromnak én se engedem szívesen, lehet bunkóság, de nem akarom még egyszer hogy "visszatettszen" a dolog.

2018. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Valakit másol a barátnőd,aki a kapcsolat elején rémesen vigyázz arra, hogy ne kerüljön 1 Ft-jába se a másiknak, de mivel másolja az illetőt ezért nem tudja az egészséges mértéket, és hogy mikor hogy kell ilyen helyzetekben cselekedni:DD

Mondd meg neki, hogy nyugodtan a másik ember viselkedését vegye le, vagye vissza a sajátját..

2018. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es, érthető a helyzeted, na de a kérdező esetében eddig semmi gond nem volt ezzel, össze-vissza fizettek, meghívták egymást, aztán egyszer csak megváltozott a lány hozzáállása.


Kérdező, lehet, hogy valaki közelálló megszólta őt. Barátok, szülők, bármi. Vagy hallott valamit ismerősei párkapcsolati konfliktusairól. Mindenesetre szerintem nagyon rossz jel, hogy nem tudjátok ezt megbeszélni és képtelen a valós indokot megfogalmazni erre a viselkedésre. Ha egy ilyen dologban nem transzparens, akkor később komolyabb kérdésekben hogy fogtok problémákat megoldani??? Engem ez zavarna leginkább a történetben.

Az is lehet, hogy rájött, nem akar elköteleződni, nem tervez veled komolyan.

2018. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

2-3as válaszban sok jó van.

Korotokat nem írtad, meg hogy együtt éltek e.

Első gondolatom (legjobb) barátnőknek volt/van olyan párjuk akik minden forinttal elszámolnak. Aztán lehet,hogy a szülőknél(otthon)van"elszámolási" gond vagy a szülők egymás/másik gyerek közt vagy a barátnőd és a szülei közt.

Ha valamelyik barátnője okosította meg,akkor részvétem:).

Bár akit lehet.

Sajnos tapasztalat a lányoknál gyakori a dögöljön meg a te tehened is aztán együtt járunk a tehénvásárba:)

Én sem szeretem,ha sosem hívhatom meg semmire.

U.i.: Nem volt nagyobb kiadásod."nem szegényedtél el"?-Amúgy minden rendben? Lehet kifelé kacsintgat.

2018. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem élünk együtt, de mind a ketten dolgozunk már. Nem volt nagyobb kiadásom, viszont azt nem tudom, hogy neki volt-e.

Én 26, ő 24.

2018. aug. 3. 16:16
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
"Annyit mond, hogy nem a férje vagyok" nem lehet itt elásva a kutya? Lehet, azt szeretné, hogy komolyodjon a kapcsolat. Pl.eljegyzés, összeköltözés. (Ha így van, elég hülyén fejezi ki).
2018. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arról van szó, hogy valamikor valamit beszóltál neki, amivel csúnyán megsérthetted. Egy vita alkalmával mondjuk, mikor a fejéhez vágtál valamit, amit dühből mondtál- és már nem is emlékszel- de nagyon betaláltál vele. A férfiak általában sok mindent elfelejtenek, mert amikor megbántotok egy nőt, akkor és ott legtöbbször nem kaptok egyenes és egyértelmű reakciót arra, hogy ez nekünk, hogy is esett. Nem mondjuk el, hogy "b*meg paraszt voltál. / Ez most nagyon fájt. / Hogy mondhattál ilyet?" Ehelyett mit teszünk? Mosolygunk vagy meredünk magunk elé, és várjuk, hogy majd leolvassátok az arcunkról a megoldást. Hogy magatoktól rájöttök, hogy bunkók voltatok. Lényegében itt ezt mi csesszük el. Utólag pedig jövünk ezekkel a sz*rságokkal, amikkel próbálunk újra- meg újra odaszurkálni. A gond csak az, hogy szerencsétlen férfi akkor sem fogta fel, hogy mi van. A fél évvel-évvel későbbi utalásokat pláne nem fogja érteni.

Itt most egy dolgot tehetsz- mert neked kell okosabbnak lenni- kérdezz rá nyíltan, hogy mit mondtál, amivel ennyire megbántottad. Feltétlenül mondd meg, hogy számodra semmi jelentősége nem volt, másképp emlékeznél. Mondd meg, hogy Te attól érzed magad Férfinak és lovagiasnak, ha meghívhatod arra kávéra, ásványvízre. Ha néha meglepheted valamivel, hogy örömet okozz neki. Mert egy férfinak erre szüksége van. Egy nőnek pedig arra, hogy nőként bánjanak vele.

Remélem rendezitek a nézeteltérést.


26/N

2018. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!