Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tudnak a szüleid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudnak a szüleid befolyásolni vagy hatni rád, barátnőd /barátod kapcsán?

Figyelt kérdés
Mennyire tudnak hatni rád a közös eletetekkel kapcsolatban?
2018. aug. 3. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, felnőtt ember vagyok, van már annyira fejlett emberismeretem, hogy el tudom dönteni magamtól, kivel jöjjek össze és hogy alakítsam a saját párkapcsolatom.
2018. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Semennyire, mivel rég meghaltak.
2018. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy nem sajnos de nem. Mindig a saját bőrömet égettem meg. Az utolsó komolyabb kapcsolatomat nem kedvelték,okuk meg volt rá,de én nem hittem nekik.
2018. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Semennyire, nem látnak bele az életünkbe semmilyen szinten.


1000 km-re élünk - nem véletlenül költöztünk ide.

2018. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 Nekem ilyen tinikoromban volt, hogy utólag jöttem rá, hogy igazuk volt, de azért felnőttként már illene tudni magadtól is, hogy kivel érdemes kezdeni meg kivel nem :D
2018. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tizenévesen még tudtak. Eltilthattak fiúktól, megmondhatták mikor kivel hova mehetek. Persze, akkor sem hallgattam rájuk, de azért akkor még utólag beláttam az igazukat.


Mióta felnőtt vagyok, már semmilyen befolyásuk nincs. Bármilyen kéretlen tanács elsuhan a fülem mellett, nem ismerik úgy a párom, nem ők élnek vele együtt, nem az ő életük.

2018. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5ös igazad van. De a "szerelem 28 évesen is vakká tesz". Ha valaki manipulálni akar valakit okosan hajszálról hajszálra haladva megteszi..
2018. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!