Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudsz vasalni? Ha igen, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz vasalni? Ha igen, akkor te szoktad a barátod/férjed ruháit vasalni? 25-30 év közötti nők válasza érdekelne.

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 20:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

őőő... mi az, hogy tudsz vasalni?


Igazából műszaki főiskolám van, lehet, hogy ez segített, de szerintem pusztán józan paraszti ész kellett hozzá, hogy a frissen vett vasaló használatát kb 15 perc alatt elsajátítsam...



Mindenki tud vasalni. A párkapcsolaton belüli munkamegosztás meg kapcsolat függő, én pl tudok vasalni férfi létemre, de amennyi meló van a sövénnyel, a fűvel a kertben, megcsinálja a párom, cserébe nem neki kell a 15 kilós sövényvágót lengetni.

2018. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
Herét? Azt nem. Ruhát igen, de férfiként beqrna, ha én vasalnám a férjem ruháit. 😂 I'm full hetero.
2018. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
Soha egy nonek sem engedtem, hogy hozzanyuljon az ingjeimhez!!!!!
2018. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan én fiatalabb vagyok(22), de nincs így vaskalappal felosztva, hogy ki kinek a ruháit vasalhatja, néha szoktam a pároméit is, ha épp úgy tartja kedvem, de alapjában véve mindketten vagyunk elég önállóak ahhoz, hogy vasaljuk a saját ruháinkat.
2018. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%

A vasalas nem tudas, hanem akaras kerdese.


Nem.

2018. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
42%
Van olyan ember, aki felnőttként nem tud vasalni? Én 30-as vagyok, szóval kiesek a korosztályból, akit kérdezel, de azért na... Egy vasalás nem nagy tudomány... Más dolog, hogy ki szeret vasalni, azért ha tehetem, én is olyan ruhákat veszek, amiket nem kell vasalni (általában jobb minőségűek is, mint amiket kell). Szerintem az emberek többsége tud, de nem szeret vasalni, főleg ilyen hőségben nyáron, csak van, amikor muszáj és kész.
2018. aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, van olyan nő, aki nem tud vasalni. Azaz nem lesz szép a ruha, gyűrött marad. De vicces, hogy pasik válaszolnak főleg :D Még jó, hogy a kérdésbe is beleírtam, hogy nők válasza érdekel :D
2018. aug. 3. 20:44
 8/31 anonim ***** válasza:
Ugen, ha kell neki valami, akkor kivasalom. Szeretek vasalni. Ő viszont mosogat és minden este megfürdeti a gyerekeket, én ezeket nem szeretem. 😊
2018. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
29%

Beleírtad a kérdésbe, hogy nők válaszát várod?


Jaj de aranyos vagy... És ez kit érdekel? :)

2018. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Tudok vasalni, de amióta rendszeresen használtam ipari gőzvasalót, azóta nem bohóckodom a háztartási sz.r vasalóval. Nincs is vasalóm, nem is tervezek venni. Egyikünk sem irodista, olyan ruhákat hordunk, amiket nem szükséges vasalni.

25N

2018. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!